ממליצים עלינו

הסיבה שבחרתי לעבוד עם איה, והסיבה שאנחנו  ממשיכות לעבוד איתה כבר שנתיים, היא שאיה ממש מבינה אותנו. מבינה את ה-DNA מבינה את הממשקים, מבינה את האתגרים, מתפתחת יחד עם החברה.

הערך הפסיכולוגי האבחוני שהיא מביאה לחברה הוא אדיר. אנחנו לא עובדות לפי תכנית שבלונית אחת אלא משנות את הסדנאות, היעוץ ופיתוח האנשים לפי הצרכים. אנחנו עובדים על תהליכים של בנית ערכים, שימור מחוברות עובדים, פיתוח אישי פרסונלי לכל עובד, פיתוח מנהלים בצוות. ועוד.

שירי וקס

ceo, gotfriends

 אני עובד עם איה למעלה משנתיים בהם אני זוכה מצידה לליווי מסור, איכפתי ותומך  ולמענה מיידי. יש לה יכולת להבין סיטואציה מבחוץ, לבחון אותה מזוויות שונות ולספק ניתוח וייעוץ מעמיק, רלוונטי, איכותי ומקצועי ביותר וכל זה עם הרבה מסירות ואכפתיות גם במצבים לא שגרתיים.

גיא תמיר

Hypr

אני HR יחידה בחברה והגעתי בהמלצת חברה, "את חייבת להתייעץ עם הצוות של איה לחמי יועצים, הן אלופות", כך אמרה לי. המפגשים היו מלמדים, מעצימים ובעיקר אפשרו לי ללמוד מי אני ואיזה איכויות אני מביאה איתי. המפגשים היו מאוד ממוקדים, עם מטרות ודרכי פעולה ברורות. היועצות מזהות במהירות את האתגרים העיקריים ומספקות מענה סופר מקצועי.

ענת קידר

hr, lending express

הנושאים שדיברנו עליהם במיטאפ היו מאוד רלוונטים לכל המשתתפות ואפשרו לנו לנהל דו שיח שיתופי, כל אחת מהניסיון שלה. מורן הוסיפה ערך רב ונתנה לנו מגוון טיפים וכלים ליישום בהמשך.

שירי רונאל

Director of hr, web3

איה וצוותה מוכוונות לטרנדים חדשים בשוק העבודה ולצרכי הארגון בעידן של היום ומספקות זווית ראייה מעשירה ומרתקת על העולם הזה. בנוסף, קיימנו בארגון סדנה לפיתוח מנהלים שלוותה גם במפגשים אישיים למנהלים בכירים. סדנת פיתוח המנהלים וליווי האישי תרמו רבות וזכו לשבחים מצד המנהלים. הסדנה הותאמה באופן אישי לצרכי הארגון אחרי שיחות של איה עם המנהלים בארגון. כל אלו מלווים ע"י מאמרים מרתקים שנשלחים מדיי חודש, כנסים מדהימים שמפגישים את מנהלות משאבי האנוש עם קולגות כדי לראות ולשמוע סיפורי הצלחה בנושאים שונים הקשורים למשאבי אנוש. מעבר לכל, לאיה וצוותה יש רצון כן ואמיתי לסייע בכל שנדרש. זמינותן גבוהה ותמיד מצאתי מענה מקצועי, מהיר, ענייני ורציני לכל סוגיה והתלבטות. 

כבר אמרתי ממליצה בחום?!

שלי הקש

Urogen

פנינו לייעוץ ארגוני במטרה להבין איך נכון לנהל את הדברים ואיה חשפה אותנו לעולם חדש – הבנו מה הציפיות שלנו מהצוות שלנו, איזה עבודות אנחנו רוצות, איך לתמחר נכון ואיך לבחון את הפרויקטים בסוף כל תהליך. שנה מהתהליך אנחנו שומרות על הדרך ומפתחות אותה כל הזמן בהתאמה לצרכים שלנו. ממליצות לכל עסק קטן להרים את הראש מהיום-יום התובעני ולהסתכל פנימה – התשובות בפנים, תנו לאיה למצוא אותן בשבילכם 🙂

שירה והדס

halel architecture

לאחר מסע ארוך עם איה וקטי הבנתי שלעסק שלנו יש חיים, אישיות ורגשות. הן לימדו אותי שגם עסק שבנוי על מספרים, מחקר ותשואות, צריך לפעמים חשיבה פסיכולוגית והובילו אותנו בחכמה ובסבלנות לעבר הבנות חדשות ופורצות דרך.

אביעד

CEO, Ecoland

הפורום מבחינתי היה בית, מקום בו יכולתי לשתף בדילמות, לחלוק חוויות ולקבל רעיונות

זכיתי לשבת בקבוצה עם נשים חכמות וחזקות וחזרתי חזקה יותר לחברה שלי. עיצבתי טוב יותר את מקומי. הפורום היה לי חוויה משמעותית ביותר. חובה לכל מנהלת משאבי אנוש.

 

חן שחם

vp operations, naya technologies

גייסנו את מורן לייעץ לנו איך להזניק מחדש את חברת הרמוני לאחר שהנהלת החברה רכשה אותה מה-VCs’ שהיו בעליה. מורן הפכה להיות חברת הנהלה ודמות מפתח בחברה. היא מובילה תהליכי עומק להגברת הצמיחה בחברה שכללו הגדרת  אסטרטגית שיווק חדשה המקובלת על כל חברי הנהלה, הגדרת OKR לכל צוותי החברה על מנת לקשור את כל פעילויות החברה למטרות אסטרטגיות  עם מיקוד על תפוקות במקום מיקוד על תשומות ותהליכי ליווי בכירים בארץ ובחו"ל.

מורן הזריקה אנרגיות חדשות ותובנות חדשות ולא היססה לאתגר אותי ואת הנהלת החברה. ברגישות ובנחישות.

יעקב כהן

CEO. Harmonie

זו יוזמה מבורכת לשיתוף ידע ואפשרות לשיח מקצועי כנה ופתוח סביב דילמות בעולם המורכב של HR. זכינו לדבר על דילמות מקצועיות כמו על המקום שלנו, כנשים, בארגון בכלל ובכובע HR בפרט. הארגון של המפגשים הינו מופתי והתכנים מאוד רלוונטים וחדשניים. המפגשים מורכבים מלמידת נושא מקצועי ולאחריו שיח עמיתים מונחה ומפרה והבונוס הוא שזכיתי להכיר נשים חזקות ואיכותיות שימשיכו ללוות אותי בהמשך הדרך.

אורית סטנטון

VP HR,Vimeo

ההשתתפות בפורום היתה חוויה מאוד משמעותית, מלמדת ומהנה עבורי. מה שעשה את הפורום לכ"כ מוצלח בעיני היא אתן, שמלאות בחכמה רגישות ואכפתיות. שהנחתן בצורה קלילה אך רגישה, בגובה העיניים וללא התייפיפות. בשיתוף פעולה נדיר ומכבד, תורמות מהידע והתובנות שלכן – כוח נשי במיטבו!

אדווה מרכוס

HR director, exalenz bioscience

המפגשים בפורום היו אינטימיים, מעניינים, זורמים, משתפים ותרמו לי המון בפן המקצועי והיו מתובלים בהרבה טיפים מעשיים וחדשנות להמשך עבודתי בארגון ובכלל.

דרך הפורום, שממשיך להתקיים גם מחוץ לשעות המפגשים ניתנה לי הזדמנות להכיר מנהלות HR בסטאטוס דומה ולייצר בזכות זה הרבה שיתופי ידע.

קרן תירוש

hr manager, prodware