UPn'UP
שירות HR מקצועי, גמיש ומותאם אישית
לסטארטאפים שרוצים לעשות את זה נכון

אנחנו נגייס את האנשים הנכונים לסטארט-אפ, נייצר נהלים ושגרות עבודה ברורות, נדאג לעובדים ונלווה את המנהלים שלך אל מול אתגרי הצמיחה. לך נותר רק לבחור את המינון ומשך הזמן המתאים לך.  

רוצה לקחת את הסטארטאפ שלך לשלב הבא?

לפרטים נוספים

למה דרושה לי פונקציית HR מטעמכם בסטארטאפ שלי?

הזדמנות אדירה לקבל את המענה המקצועי הדרוש לך מבלי לגייס למשרה מלאה

משך הזמן, התדירות והנושאים לטיפול יהיו לשיקולך

הצלחה מהגיוס הראשון

HRית מבית איה לחמי היא נכס לחברה שלך. הדרך להצלחה תהפוך טבעית, כשלצידך יהיו מנהלים מעולים שמובילים תהליכים חכמים.

רווח כפול - גם HR וגם מעטפת של ייעוץ ארגוני, מקצועיות, ידע ונסיון

ככה זה כשבוחרים נכון

אפשר להחזיר לשולח

ואפשר גם לא. לאחר תקופת נסיון יהיה באפשרותך להחליט אם לגייס את ה-HRית ולהפוך אותה לחלק בלתי נפרד מהחברה או להפרד כידידים.

לוקחים אותך UPn'UP כמו שמתאים לך

רוצה להביא אשת מקצוע, אבל יש לך ספק מה הכי נכון? אולי רק יום בשבוע? אולי חצי משרה? שתגיע לגיוס בלבד? או שתניע תהליכי עומק משמעותיים יותר? אנחנו פה כדי לשמוע את כל הפרטים אודות העסק ולהתאים את השותפה המושלמת לתהליך הצמיחה שלך

לפרטים נוספים

שמים הכל על השולחן

יש לך סטארטאפ של 15 עובדים ומעלה ואין פונקציית HR? קידמת מישהו להיות ראש צוות רק כי הוא מתכנת מוכשר? גייסת לצוות בלי באמת להחזיק באינטרסים של החברה וב- DNA ברור, שעל פיו מתנהל כל תהליך הגיוס והקליטה? הוצפת בענייני רווחה ונהלים שמונעים ממך לנהל ולפתח את העסק? 

נשמע שזה הזמן להכניס HR, שתקח את העניינים לידיים ותאפשר לך לקחת את העסק קדימה. 

משאירים פרטי הקשר בתחתית העמוד. יועצת ארגונית בכירה תתקשר אליך לבירור הצרכים והתאמת הפתרון.  

לאחר פגישת הכרות, נתאים לך אשת משאבי אנוש מנוסה ומוכשרת שתגיע לארגון שלך בהיקף של משרה חלקית, על פי מה שנחליט יחדיו שנכון לארגון. היא תנהל ביד רמה את כל נושא ה-HR בחברה, בינהם גיוס, הטמעת ערכים ותרבות ארגונית, בניית תהליכים פנים ארגוניים תוך יצירת סביבת עבודה חיובית ומפרה וזאת תוך תיאום מלא איתך. 

כן, לאחר חצי שנה ניתן לגייס את ה-HRית לצוות החברה.

אנחנו חברת ייעוץ מנוסה וחדשנית, שליוותה עשרות סטארטאפים וחברות בצמיחה. אנחנו מכירות את העולם הזה מקרוב ויודעות בדיוק מה דרוש לעסק שנמצא בקפיצת גדילה כדי להמשיך ולצמוח באופן מבוקר, יציב ומנוהל. יש לנו את כל הכלים והידע לדאוג שהעסק שלך לא יעלה על רכבת הרים מטלטלת, אלא יהיה בהמראה תמידית. והדובדבן שבקצפת, מה יותר טוב מחברת ייעוץ ארגוני שמגבה את פונקציית ה-HR עם חומרים מקצועיים, חדשניים ורלוונטיים וזמינות 24/7?

עוד שאלות? אנחנו פה

Can't wait meeting you

לקוחות מפרגנים:

היועצת שהגיעה אלינו הפכה להיות חברת הנהלה ודמות מפתח בחברה. היא מובילה תהליכי עומק להגברת הצמיחה בחברה שכללו הגדרת אסטרטגית שיווק חדשה המקובלת על כל חברי הנהלה, הגדרת OKR לכל צוותי החברה על מנת לקשור את כל פעילויות החברה למטרות אסטרטגיות עם מיקוד על תפוקות במקום מיקוד על תשומות ותהליכי ליווי בכירים בארץ ובחו"ל. היא הזריקה אנרגיות חדשות ותובנות חדשות ולא היססה לאתגר אותי ואת הנהלת החברה. ברגישות ובנחישות.
Jakob, Harmonie
CEO
עם הצוות של איה הבנתי שלעסק שלנו יש חיים, אישיות ורגשות. הן לימדו אותי שגם עסק שבנוי על מספרים, מחקר ותשואות, צריך לפעמים חשיבה פסיכולוגית והובילו אותנו בחכמה ובסבלנות לעבר הבנות חדשות ופורצות דרך.
aviad, ecoland
CEO