שיפור השירות ללקוחות

כל עסק שונה מחברו, אבל דבר אחד משותף לכולם: על מנת להצליח, עסק חייב שיהיו לו לקוחות. כל לקוח שונה מחברו, אבל דבר אחד משותף לכולם: עליהם להיות מרוצים.

כל זה ברור וידוע, אבל הנה הסוד הגדול: על מנת שהלקוח יהיה מרוצה, גם על נותן השירות להיות מרוצה. שביעות רצון העובדים הינו הפקטור המשמעותי ביותר בהעלאת פריון הארגון.

המוצרים שלנו
 • הטמעת תפישת שירות ארגונית

  אפיון אסטרטגיה וערכי שירות והטמעתם בקרב העובדים, יביאו לשיפור השירות הפנימי והחיצוני. תהליך זה יסייע בשיפור שביעות רצון הלקוחות ושימורם בארגון וכן בשיפור האווירה ועבודת הצוות, תחושת השייכות לארגון, הגדלת שימור ומוטיבציה של עובדים והפחתת סממני שחיקה.

  לפרטים נוספים »

 • סדנאות שיפור השירות ופיתוחי צוותים

  סדנאות מגוונות וחווייתיות בנושאי שירות, המעניקות כלים ומיומנויות למתן שירות טוב יותר וכן מסייעות לאיתור החסמים המונעים מעובדים וצוותים להעניק שירות פנימי וחיצוני מעולה ללקוחותיהם.

  מעוניינים בעובדים מיומנים יותר בפרק זמן קצר יותר?
  בחרו את הצרכים שלכם וקבלו מאיתנו הצעה לסדנאות שיתאימו במיוחד לכם!

  לרשימת הסדנאות המלאה »

 • בניית מוקדי שירות לקוחות

  אנו מתמחים בתכנון, הקמה וליווי של מוקדי שירות טלפוניים. המטרות יושגו באמצעות גיבוש תכנית עבודה, בניית תקציב, הכשרת עובדים ומנהלים, שימור עובדים והקניית כלים ממוקדים לשירות.

  לפרטים נוספים »

 • שירות לקוחות ממותג

  ארגונים רבים משקיעים הון במיתוג עסקי אבל כאשר הלקוח יוצר קשר עם אחד מנותני השירות, הוא מתאכזב מהפער בין הציפיות למציאות. נותני השירות הם המפגש העיקרי של הלקוח עם החברה שלכם. לצורך צמצום הפער בנינו מוצר ייחודי ויעיל למתן שירות אופטימאלי.

  לפרטים נוספים »

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
x

  מלאו את הפרטים הבאים:

  איך תעדיף שניצור עמך קשר
  טלפוןדוא"ל

  הירשמו לניוזלטר שלנו:

  Open chat
  1
  רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור