ייעוץ ארגוני

בתור חברה לייעוץ ארגוני – אנחנו מלווים את לקוחותינו עם ייעוץ ארגוני באקלים עסקי דינאמי, לשמירה על יתרון ומיצוי הפוטנציאל העסקי על ידי הטמעת תהליכים ארגוניים ושינויים הכרחיים. את התהליך אנחנו בונים בהתאמה אישית ובשיתוף מלא, באמצעות אבחון, המון יצירתיות, ניסיון עשיר ומגוון כלים חדשניים.

תהליך של ייעוץ ארגוני יחזק את התשתית הארגונית ובאותה העת יגמיש אותה על מנת להתמודד עם האתגרים הניהוליים והארגוניים, יביא לשימור והנעת עובדים ולמימוש פוטנציאל הצמיחה.

המוצרים שלנו
 • פיתוח ארגוני

  צוות היועצים שלנו מספק קשת רחבה של שירותים לליווי והובלת הארגון להצלחה וביניהם: ייעול תהליכי עבודה ותהליכי ליבה, שיפור עבודת צוותים ומנהלים, תקשורת פנים ארגונית ומחוברות עובדים, שימור תהליכי ידע ארגוני והטמעת שיטת OKR.
  לפרטים נוספים »

 • גיבוש והטמעת תרבות ארגונית

  חיזוק היסודות הארגוניים על ידי הגדרת החזון ובחירתם והטמעתם של הערכים הארגוניים, יביאו לחיזוק הזהות הארגונית, שיפור התקשורת הפנים ארגונית והגדלת שביעת רצון העובדים.

  לפרטים נוספים »

 • שינויים ארגוניים

  שינוי הינו הזדמנות אך נחווה לרוב כקושי. ניהול תהליך השינוי הינו הכרחי על מנת לפתור את האתגרים הארגוניים ולצמוח. יחד נזהה את החוזקות הארגוניות ונבחר את סוכני השינוי שיובילו את התהליך בתוך הארגון.

  בניהול תהליך השינוי נגבש תוכנית פעולה ובה נלווה את ההנהלה הבכירה ואת העובדים, נכלול תהליכי שקיפות ומחוברות ונספק כלים להתמודדות ולצמיחה מתוך השינוי.
  לפרטים נוספים »

 • תהליכי OKR

  OKR היא שיטה להשגת ומדידת יעדים בארגון באמצעותה ניתן למקד את מאמצי החברה למספר מטרות מצומצם ולוודא שהפעילות בכלל המחלקות מנותבת לאותן המטרות. העובד, שותף להצבת היעדים והמטרות מהרגע הראשון והקשר הישיר בינו לבין הצלחת החברה יוצר משמעות, מחויבות, שקיפות' שיתוף פעולה, תיאום בין ממשקים ועוד. המדידה מאפשרת לחברה להישאר עם היד על הדופק, על המסלול הנכון ועדיין רלוונטית לשוק המשתנה ומאפשרת לחזות טוב יותר את התפתחותה תוך צמיחה מבוקרת.

  google, Adobe, ו- spotify כבר נושמים לפי השיטה וקוצרים את הפירות, ואתם?

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
x

  מלאו את הפרטים הבאים:

  איך תעדיף שניצור עמך קשר
  טלפוןדוא"ל

  הירשמו לניוזלטר שלנו:

  Open chat
  1
  רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור