צעדים ארגוניים ליציאה מהמשבר

וירוס הקורונה שינה את כללי המשחק הארגוני ומאתגר את הנהלת הארגון ועוד יותר – את העובדים.

מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא – לפיתוח מיומנויות הניהול מרחוק, לניהול המסרים מול העובדים ולהוביל את הארגון כמקשה אחת אל עבר יעדים משתנים. הכלים שתאמצו לחיבור העובדים לעשייה ולמטרות הארגון, יחזירו להם את תחושת הבטחון והוודאות ויחזקו את החוסן שלכם כארגון וכהנהלה גם כשכל זה כבר יהיה מאחורינו. לצורך כך בנינו והתאמנו מספר מוצרים משמעותיים ורלוונטיים לתקופה שיסייעו לכם להמשיך להתנהל בסדר, באחריות ובמקסימום אפקטיביות:

המוצרים שלנו
 • תהליך הבראה ארגוני

  על כל חברה כעת לעשות שינוי אמיתי ולאמץ תפיסה ניהולית מותאמת לזירה החדשה, כזו שתעזור לשרוד, לצמוח ואף לייצר יתרון תחרותי בשוק שעובר טלטלות. אבל איך מתאוששים? לשם כך בנינו את מודל 'משולש הזהב' לארגונים. תכנית שמתבססת על האסטרטגיה העסקית של הארגון וממשיכה לאסטרטגיה הפנים-ארגונית. בנינו מסלול ברור לארגונים במצבי בשלות שונים, מתחומי פעילות בתהליך הבראה ועד לצעדים ממוקדים לצמיחה מחודשת של הארגון.

  למידע נוסף על המסלול »

 • תקשורת ארגונית אפקטיבית

  אילו מסרים עוברים לעובדי הארגון? מי מעביר אותם? האם הנושא הזה מנוהל בצורה מבוקרת או שקיים כאוס גם בחוץ וגם בפנים?

  נושא בחירה והעברת המסרים, פיזור האחריות והתקשורת השקופה אל מול העובדים הוא קריטי כעת בשמירה על האמון בין ההנהלה לעובדים, בהפחתת מתחים, לפוגג שמועות ואי-ודאות ובמתן תחושת סדר ושליטה.

  הצעה לניהול תקשורת פנים ארגונית במשבר Resonetics

 • קפסולות למנהלים

  כל ארגון שמבין את חשיבות הדרג הניהולי משקיע בקורס פיתוח מנהלים לפחות אחת לשנה. בעת הזו, כולנו נאלצים לבחור ולמקד את העשייה. לכן, "פירקנו" את קורס פיתוח המנהלים לקפסולות בנושאי הליבה. כעת תוכלו לבחור על פי הצורך, היכולת והתקציב המתאים לכם את המיומנויות הנדרשות למנהלי הארגון בתקופה הזאת. בין הנושאים של הסדנאות: ניהול מרחוק, ניהול זמן וזמן מהבית, הנעת עובדים ומוטיבציה, ניהול ישיבות ומשוב מרחוק, ניהול בתנאי אי-ודאות, למידת עמיתים ועוד..

  לפרטים נוספים »

 • ליווי מפוטרים

  בתקופה זו במיוחד אנחנו נפרדים מאנשי מקצוע טובים שהיו חלק משמעותי מהארגון ושולחים אותם לחפש את היעד הבא בעולם תעסוקתי גווע, עשרות אלפי מפוטרים ומשכורות נמוכות. הצו המוסרי מחייב אותנו לקחת אחריות על העובדים שלנו מרגע גיוסם וראוי שגם בסיום העסקתם. יש לנו יכולת לספק לאותם מפוטרים כלים רגשיים ומקצועיים שיתנו להם בוסט לשלב הבא, יחזירו להם את הבטחון ובסופו של דבר יגרמו להם להיות שגרירים טובים של הארגון שלכם שנים קדימה. מתנת פרידה שהיא win-win.

  להצעת מחיר ומידע נוסף »

 • סדנת ונטילציה לעובדים

  העובדים שלנו נמצאים בבלבול, בחרדה ובתחושת חוסר ודאות. כדי לעזור להם להפחית מהמתח והלחץ ולאפשר להם לעבוד ביעילות, תפקיד ההנהלה הוא קודם כל לדאוג לרווחתם האישית ולספק להם כלים להתמודדות רגשית ומקצועית עם המצב. השתתפות בסדנה האינטרקטיבית שפיתחנו תגרום לעובדים להתפנות ולהתרכז יותר ולשחיקה להאט. זהו אמצעי נפלא שמביא לתוצאות מדהימות!

  להצעת מחיר ומידע נוסף »

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
x

  מלאו את הפרטים הבאים:

  איך תעדיף שניצור עמך קשר
  טלפוןדוא"ל

  שירותי ייעוץ ארגוני ומשאבי אנוש

  הירשמו לניוזלטר שלנו:

  Open chat
  1
  רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור