סדנאות והרצאות ניהוליות

תקופות ייחודיות מצריכות הכשרות מותאמות

סביבת העבודה שלנו השתנתה ועלינו לספק למנהלים שלנו כלים וכישורים חדשים לניהול בעידן ה New Normal 
האם המנהלים שלכם יודעים לנהל שגרות עבודה היברידיות? האם הם יודעים למדוד את תפוקות העובדים מרחוק?
 ומהם עושים כאשר הריחוק החברתי משפיע על מחוברות העובדים
 
לכל אתגר ניהולי יש לנו פיתרון מותאם!
 

סדנאות והרצאות ניהוליות

 בנושאים הבוערים בעולם הארגונים

מותאמים לצרכים שלכם

 

חוסן ארגוני

אחת התופעות שאנו עדים לה בימים אלו, היא שחיקה הנובעת מלחץ יומיומי והעדר גבולות בין בית לעבודה. השחיקה עשויה לפגוע בחוסן האישי של העובדים ולבסוף בחוסן הארגוני ולהביא לנטישת עובדים. ההרצאה תתמקד בהבנת הגורמים לשחיקה, לתוצאתיה ולפתרונות תשתיתיים ואסטרטגיים לניהול הלחץ וליישום יומיומי על ידי מנהלים והנהלה.

חזרה לשגרה

הרצאה מעולה ורלוונטית שעוסקת בחזרה לשגרה ארגונית נכונה. בהרצאה נדבר על תהליכי הסתגלות לשינויים, ניגע בנושאים של אמון, תקשורת, מיקוד וחיבור העובדים מחדש לארגון.

מחוברות ארגונית

.עידן הריחוק החברתי והעבודה מהבית משפיעים על המחויבות והמחוברות של העובדים לארגון.
בהרצאה זו נפצח את האתגר באמצעות מתן כלים למנהלים לחיבור העובדים מרחוק.
אוטונומיה, משמעות, סביבת עבודה חיובית ועוד.

משובים ותקשורת

משוב הינו הכלי הניהולי המשמעותי ביותר שיש למנהלים, בתקופה זו הוא הופך להיות אס המנצח . בהרצאה נפתח את מיומנוית השיח האישי של המנהלים עם עובדיהם, ניתן כלים מתקדמים למתן משוב מרחוק וטיפים לניהול שיחות קשות מרחוק

ניהול באי וודאות

הסביבה הדינאמית בה אנו עובדים והשנה האחרונה בפרט, מייצרת שינויים רבים ואי-וודאות. המנהלים מתמודדים עם אתגרי הניהול בסביבה זו ובצורך לרכוש מיומנויות חדשות כדי לנהל את סביבתם ואת עצמם בצורה טובה יותר. בסדנה נדון באמצעי התמודדות עם השינויים בזירה העסקית בסביבה של אי וודאות, נעסוק בהזדמנויות הקיימות במשבר, כיצד מתקשרים שינויים לעובדים ומייצרים להם עוגנים של וודאות ויציבות. נסיים בקבלת מיומנויות פרקטיות לניהול עובדים בתקופה של חוסר יציבות ואי וודאות.

משוב - לארגונים גלובליים

In this lecture, we will cover trends in effective workplace conversations and the impact of virtual communication. Managers will learn the benefits of feedback for both the manager and employee and skills and best practices for preparing and delivering a feedback conversaton They wice”.

מנהיגות והובלה בעידן של שינויים קבועים

התפרצות מגיפה עולמית, משבר כלכלי וריחוק חברתי הם מקצת השינויים שעברו על חיינו בשנה האחרונה ומשפיעים באופן דרמטי על עולם העבודה. ההרצאה תעסוק באתגרי הניהול איתם מתמודדים המנהלים בעידן של שינויים ואי ודאות והכלים הטובים ביותר שעליהם לאמץ על מנת להוביל צוותים בהצלחה.

אתגרים חדשים
פתרונות מותאמים

להתאמת הפעילות לצרכי הארגון שלכם

סדנת משוב מרחוק דפנה רן

סדנת קבלת החלטות - מורן ג'ובני לרה

הצוות שלנו