סדנאות והרצאות ניהוליות ZOOM

תקופות ייחודיות מצריכות הכשרות מותאמות

סביבת העבודה שלנו השתנתה ועלינו לספק למנהלים שלנו כלים וכישורים חדשים לניהול בעידן ה New Normal 
האם המנהלים שלכם יודעים לנהל שגרות עבודה היברידיות ? האם הם יודעים למדוד את תפוקות העובדים מרחוק?
 ומהם עושים כאשר הריחוק החברתי משפיע על מחוברות העובדים
 
לכל אתגר ניהולי יש לנו פיתרון מותאם!
 

סדנאות והרצאות ניהוליות בזום

  בנושאים הבוערים בעולם הארגונים

 

 הזמינו את ההרצאה שמתאימה לצרכי הארגון שלכם 

ויחד נעבור גם את הגל הזה

 

ניהול לחץ ושחיקה

אחת התופעות שאנו עדים לה בימים אלו, היא שחיקה הנובעת מלחץ יומיומי והעדר גבולות בין בית לעבודה. השחיקה עשויה לפגוע בחוסן האישי של העובדים ולבסוף בחוסן הארגוני. ההרצאה תתמקד בהבנת הגורמים המשפיעים עלינו- אי-הוודאות וחוסר היציבות ובמתן כלים לניהול הלחץ של העובדים והלחץ היומיומי האישי ואף מניעתו.

הרצאת חזרה לשגרה

הרצאה מעולה ורלוונטית שעוסקת בחזרה לשגרה ארגונית נכונה. בהרצאה נדבר על תהליכי הסתגלות לשינויים, ניגע בנושאים של אמון, תקשורת, מיקוד וחיבור העובדים מחדש לארגון.

מחוברות ארגונית מרחוק

.עידן הריחוק החברתי והעבודה מהבית משפיעים על המחויבות והמחוברות של העובדים לארגון.
בהרצאה זו נפצח את האתגר באמצעות מתן כלים למנהלים לחיבור העובדים מרחוק.
אוטונומיה, משמעות, סביבת עבודה חיובית ועוד.

ניהול שגרת עבודה היברידית

המעבר מפרונטאלי לווירטואלי אינו רק מעבר בין מדיות אלא מעבר מהותי המצריך מיומנויות וכלים אחרים. אז איך עושים את זה נכון ? בהרצאה נתמקד בניהול ישיבות צוות היברדיות, ניהול פרוייקטים היברדיים, הצבת יעדים ומדידת תפוקות, מתן משוב מרחוק, מוטיבציה והנעת צוותים

משובים ותקשורת עם עובדים
גם מרחוק

משוב הינו הכלי הניהולי המשמעותי ביותר שיש למנהלים, בתקופה זו הוא הופך להיות אס המנצח . בהרצאה נפתח את מיומנוית השיח האישי של המנהלים עם עובדיהם, ניתן כלים מתקדמים למתן משוב מרחוק וטיפים לניהול שיחות קשות מרחוק

הרצאת משוב באנגלית לארגונים גלובליים

In this lecture, we will cover trends in effective workplace conversations and the impact of virtual communication. Managers will learn the benefits of feedback for both the manager and employee and skills and best practices for preparing and delivering a feedback conversaton They wice”.

מנטורינג

העלאת המודעות העצמית של המנהלים ולמידה של מיומנויות אימוניות, יוכלו לסייע למנהלים להפוך להיות משמעותיים עבור עובדיהם ולשמר אותם לאורך זמן בארגון• מנטורים ככלי ארגוני לשימור ידע וצמיחה•מארגז הכלים של המנטור: מודל GROW, הקשבה פעילה, שאילת שאלות, שיקוף ואמפתיה ומיומנויות תקשורת בינאישית

ניהול תפוקות עובדים מרחוק

כאשר מרבית העובדים עובדים מהבית החשיבות של ניהול תפוקות העובדים מרחוק הופכת להיות קריטית להתנהלות העסקית של הארגון. הסדנה תתמקד טכניקת הצבת יעדים על פי הגדרת תפקיד כלים בתקשור היעדים לעובדים חשיבות המשוב בתיאום ציפיות ובתהליכי בקרה

סדנת -ניהול באי וודאות

הסביבה הדינאמית בה אנו עובדים והשנה האחרונה בפרט, מייצרת שינויים רבים ואי-וודאות. המנהלים מתמודדים עם אתגרי הניהול בסביבה זו ובצורך לרכוש מיומנויות חדשות כדי לנהל את סביבתם ואת עצמם בצורה טובה יותר. בסדנה נדון באמצעי התמודדות עם השינויים בזירה העסקית בסביבה של אי וודאות, נעסוק בהזדמנויות הקיימות במשבר, כיצד מתקשרים שינויים לעובדים ומייצרים להם עוגנים של וודאות ויציבות. נסיים בקבלת מיומנויות פרקטיות לניהול עובדים בתקופה של חוסר יציבות ואי וודאות.

Virtual onboarding הרצאה לעובדים

תהליך כניסה לארגון הוא תמיד מרגש ומאתגר. אבל איך זה מרגיש שהתהליך כולו נעשה מרחוק מבלי לפגוש את הקולגות והמנהלים. איך משתלבים כמו שצריך ? איך מבינים את ערכי הארגון והתרבות הארגונית? איך גורמים לאחרים להעריך את המנהלים שלנו למרות שבחיים לא פגשנו אותם? בהרצאה נדבר על תהליך הכניסה לארגון חדש וכיצד עושים זאת מרחוק. העובדים יקבלו כלים וטיפים מעשיים להשתלבות מהירה ומוצלחת.

הרצאת מבוא ל OKR

OKR שיטת היעדים והמדידה שכבשה כבר מזמן את החברות הגדולות בעולם , ההרצאה תעסוק במה היא שיטת OKR ויתרונותיה, איך כותבים Objective טוב איך מייצרים תמהיל Key results נכון וכיצד משרשרים את האסטרטגיה בארגון ההרצאה מיועדת לעובדים ומנהלים בארגון העובד עם OKR וכוללת התאמה לצרכי הארגון. זוהי הרצאה אינטראקטיבית אותה ניתן לקבל בעברית ובאנגלית.

מנהיגות והובלה בעידן של שינויים קבועים

התפרצות מגיפה עולמית, משבר כלכלי וריחוק חברתי הם מקצת השינויים שעברו על חיינו בשנה האחרונה ומשפיעים באופן דרמטי על עולם העבודה. ההרצאה תעסוק באתגרי הניהול איתם מתמודדים המנהלים בעידן של שינויים ואי ודאות והכלים הטובים ביותר שעליהם לאמץ על מנת להוביל צוותים בהצלחה.

אתגרים חדשים
פתרונות מותאמים

להתאמת הפעילות לצרכי הארגון שלכם

סדנת משוב מרחוק דפנה רן

סדנת קבלת החלטות - מורן ג'ובני לרה

הצוות שלנו