סדנאות והרצאות ניהוליות ZOOM

תקופות ייחודיות מצריכות הכשרות מותאמות

סביבת העבודה שלנו השתנתה ועלינו לספק למנהלים שלנו כלים וכישורים חדשים לניהול בעידן ה New Normal 
האם המנהלים שלכם יודעים לנהל שגרות עבודה היברידיות ? האם הם יודעים למדוד את תפוקות העובדים מרחוק?
 ומהם עושים כאשר הריחוק החברתי משפיע על מחוברות העובדים
 
לכל אתגר ניהולי יש לנו פיתרון מותאם!
 

סדנאות והרצאות ניהוליות בזום

  בנושאים הבוערים בעולם הארגונים

 

 הזמינו את ההרצאה שמתאימה לצרכי הארגון שלכם 

ויחד נעבור גם את הגל הזה

 

ניהול לחץ ושחיקה

אחת התופעות שאנו עדים לה בימים אלו, היא שחיקה הנובעת מלחץ יומיומי והעדר גבולות בין בית לעבודה. השחיקה עשויה לפגוע בחוסן האישי של העובדים ולבסוף בחוסן הארגוני. ההרצאה תתמקד בהבנת הגורמים המשפיעים עלינו- אי-הוודאות וחוסר היציבות ובמתן כלים לניהול הלחץ של העובדים והלחץ היומיומי האישי ואף מניעתו.

ניהול מרחוק: כלים ומיומנויות מותאמים לעידן החדש

מפתחות הזהב לניהול מרחוק, כיצד לשמור על מחוברות עובדים, ניהול שגרות עבודה ,מתן משוב אפקטיבי מרחוק וקשר עם העובדים בתקופה היברידית זו.

כל הפרקטיקות היעילות לניהול שגרת עבודה מהמשרד ומהבית.

שגרות עבודה
בניהול היברידי ומרחוק

המעבר מפרונטאלי לווירטואלי אינו רק מעבר בין מדיות אלא מעבר מהותי המצריך מיומנויות וכלים אחרים. אז איך עושים את זה נכון ? בהרצאה נתמקד בניהול ישיבות צוות היברדיות, ניהול פרוייקטים היברדיים, הצבת יעדים ומדידת תפוקות, מתן משוב מרחוק, מוטיבציה והנעת צוותים.

מחוברות ארגונית איך עושים את זה מרחוק

עידן הריחוק החברתי והעבודה מהבית מתחילים להשפיע גם על המחויבות והמחוברות של העובדים לארגון.
נפצח את האתגר באמצעות מתן כלים למנהלים לחיבור העובדים מרחוק.
אוטונומיה, משמעות, סביבת עבודה חיובית ועוד הם רק תחילת הדרך

משובים ותקשורת עם עובדים
גם מרחוק

משוב הינו הכלי הניהולי המשמעותי ביותר שיש למנהלים, בתקופה זו הוא הופך להיות אס המנצח . בהרצאה נפתח את מיומנוית השיח האישי של המנהלים עם עובדיהם, ניתן כלים מתקדמים למתן משוב מרחוק וטיפים לניהול שיחות קשות מרחוק

הרצאת משוב באנגלית לארגונים גלובליים

In this lecture, we will cover trends in effective workplace conversations and the impact of virtual communication. Managers will learn the benefits of feedback for both the manager and employee and skills and best practices for preparing and delivering a feedback conversaton They wice”.

פסיכולוגיה חיובית
בעידן של שיבושים

פסיכולוגיה חיובית בתקופה של משברים ושינויים בלתי פוסקים הינה כלי עוצמתי המאפשר להפחית לחץ ולהגביר מוטיבציה . מנהלי הארגון יתנסו בחשיבה חיובית ויקבלו כלים שיאפשרו להם ליצור סביבת עבודה בריאה, חיובית ויעילה

מנטורינג

העלאת המודעות העצמית של המנהלים ולמידה של מיומנויות אימוניות, יוכלו לסייע למנהלים להפוך להיות משמעותיים עבור עובדיהם ולשמר אותם לאורך זמן בארגון• מנטורים ככלי ארגוני לשימור ידע וצמיחה•מארגז הכלים של המנטור: מודל GROW, הקשבה פעילה, שאילת שאלות, שיקוף ואמפתיה ומיומנויות תקשורת בינאישית

ניהול תפוקות עובדים מרחוק

כאשר מרבית העובדים עובדים מהבית החשיבות של ניהול תפוקות העובדים מרחוק הופכת להיות קריטית להתנהלות העסקית של הארגון. הסדנה תתמקד טכניקת הצבת יעדים על פי הגדרת תפקיד כלים בתקשור היעדים לעובדים חשיבות המשוב בתיאום ציפיות ובתהליכי בקרה

סגנונות תקשורת

בתקופה זו בה עיקר התקשורת הארגונית נעשה מרחוק ומושתת על פלטפורמות דיגיטאליות, ישנה חשיבות גבוהה לשיפור את התקשורת הבינאישית. בסדנה זו נזהה את סגנונות התקשורת השונים -שלנו, של הקולגות ושל העובדים . נבין את המקורות לקצרים בתקשורת ונקבל כלים לגשר עליהם.

ניהול עבודת צוות מרחוק

אתגר משמעותי במעבר לעבודה מרחוק היא המשך עבודה פורה של צוותי עבודה גנריים, מבחינה חברתית ומקצועית. הכלים שינחו הובלת צוותי עבודה מרחוק יתבססו על שגרות סינכרון, חיזוק הביטחון הפסיכולוגי והגברת ההזדמנויות ליצירת שיתופי פעולה.

Virtual onboarding הרצאה לעובדים

תהליך כניסה לארגון הוא תמיד מרגש ומאתגר. אבל איך זה מרגיש שהתהליך כולו נעשה מרחוק מבלי לפגוש את הקולגות והמנהלים. איך משתלבים כמו שצריך ? איך מבינים את ערכי הארגון והתרבות הארגונית? איך גורמים לאחרים להעריך את המנהלים שלנו למרות שבחיים לא פגשנו אותם? בהרצאה נדבר על תהליך הכניסה לארגון חדש וכיצד עושים זאת מרחוק. העובדים יקבלו כלים וטיפים מעשיים להשתלבות מהירה ומוצלחת.

העברת מסרים פנים ארגוניים

בתקופת אי וודאות התקשורת הפנים ארגונית היא הכלי החזק ביותר של הנהלות ליצירת אמון ולהעברת מסרים אפקטיביים. .נדון בחשיבות תפקידו של המנהל ביצירת תקשורת שקופה, ברורה ועקבית. המנהלים ייקבלו כלים לניהול תקשורת ארגונית והעברת מסרים גם מרחוק.

קבלת החלטות בתנאי אי וודאות

לו היינו יודעים מראש מה עומד לקרות בחודש מרץ 2020 האם עדיין היינו לוקחים את אותה הפנייה? להחלטות המשמעותיות שאנו לוקחים יש השפעות מכריעות על המשך דרכנו . בסדנה נלמד דרכים למיפוי לחצים וכשלים המשפיעים על תהליך קבלת ההחלטות. נרכוש כלים מעשיים ונתרגל דרכים שונות לקבלת החלטות

מארז של 3 סדנאות ניהול מובילות במחיר מיוחד

שילוב מנצח של 3 סדנאות שהן מאסט היום לכל מנהל בארגון 1.כלים ומיומנויות לניהול מרחוק 2.שייכות ומחוברות עובדים גם כשלא מתראים 3.ניהול תפוקות בעבודה מהבית. סדנאות הניהול שיהפכו את האתגרים הניהוליים לפרקטיקה מנצחת.

אתגרים חדשים
פתרונות מותאמים

להתאמת הפעילות לצרכי הארגון שלכם

סדנת משוב - דפנה רן

סדנת קבלת החלטות - מורן ג'ובני לרה

הצוות שלנו