ייעוץ למשאבי אנוש

כשהאנשים הם המשאב החשוב ביותר לארגון, אין ספק שכדאי להשקיע בהם ובמחלקת HR. בידי ה-HR טמון הכוח להשפיע על תחומי הליבה של הארגון, תחומים כגון ניהול תהליכי שינוי, תקשורת פנים ארגונית, מדיניות ונהלי HR, תהליך גיוס אפקטיבי, בניית תכניות קליטה, הערכת עובדים, מחוברות ארגונית, עיצוב תרבות ארגונית ועוד.

ניהול חכם ונכון של תחום משאבי האנוש, יביא את הארגון למיצוי הפוטנציאל האנושי שלו, ומכאן למיצוי הפוטנציאל העסקי.

המוצרים שלנו
 • ליווי מנהלי משאבי אנוש

  תכנית מפגשים 1:1 שנבנית בהתאמה אליך, מנהלת HR בארגון, באופן אישי, ממוקד תהליך, יעדים ופרקטיקה. יש בידינו את כל הכלים הדרושים שיאפשרו לך לקדם ולהוביל שינויים משמעותיים בארגון: גיוס עובדים אפקטיבי, תהליך הטמעת ערכים, פיתוח מיומנויות ניהול, תכניות קליטה ורווחה, ניהול גלובלי ועוד.. שנתחיל לעבוד?

  לפרטים נוספים »

  ליוויי מנהלי משאבי אנוש HR Booster>>

 • פיתוח אסטרטגי למשאבי אנוש

  מה היית רוצה לקדם בארגון – תהליך בחירה והטמעת ערכים? מחוברות ארגונית? אסטרטגיית הדרכה? you name it ואנחנו נדאג להביא את המגמות העדכניות ביותר, הבנצ'מארק וליווי אישי פרקטי וממוקד תהליך שיביאו אותך לכדי הגשמת יעדי המחלקה שלך. ב-20 שעות ליווי, בניית תכנית ויישומה יחד איתך, שום דבר לא ישאר על הנייר ואת, תוכלי להמשיך לנווט את הספינה בצורה ממוקדת, מעודכנת ומקצועית.

  לפרטים נוספים »

  פרטים נוספים אודות HR Expert>>

 • קורסים ייחודיים למשאבי אנוש

  המפגשים נוצרו מתוך תרבות ה Knowledge Sharing ומתוך תפישה כי הידע בתחום ה HR הוא אינסופי ונועד שישתפו אותו. כמו כן, המפגשים מספקים פלטפורמה נפלאה ליצירת קשרים מקצועיים בין מנהלות HR בתחומים דומים.

  להרשמה לסדנה הקרובה »

 • סדנאות ניהול קריירה

  הפעילות ״נשים מנהלות קריירה״ נועדה להעצים את נשות החברה ולתת להן כלים לצמוח ולפרוץ תקרות זכוכית חברתיות. בפעילות בת 3 שעות אשר בנויה מהרצאה ואחריה סדנה מעשית, נשות הארגון יתרגלו כלים פרקטיים למיתוג ושיווק עצמי, סטורי טלינג, כישורי תקשורת ועוד. כלים אלו יאפשרו להן לממש את היכולות שלהן ולשעוט קדימה לעבר מטרות מקצועיות גדולות ומימוש עצמי.

  לפרטים נוספים »

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
x

  מלאו את הפרטים הבאים:

  איך תעדיף שניצור עמך קשר
  טלפוןדוא"ל

  הירשמו לניוזלטר שלנו:

  Open chat
  1
  רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור