קורס מקצועי למנהלות HR בסטרטאפים

כלים ופרקטיקות בנושאים הכי רלוונטיים


קרליבך 31 קומה 1 תל אביב

להרשמה >>
להרשמה למיטאפ לחצו כאן >>

שוק העבודה משתנה ללא הכר ואנחנו צריכות להתרגל לנורמלי החדש, להתעדכן ולעדכן את הידע והמיומנויות שלנו על מנת להישאר רלוונטיות.

בקורס HR שלנו נצלול לנושאים הכי חמים בעולם הארגוני וה-HR'י, שפשוט אי אפשר בלעדיהם. תכירי את הטרנדים הכי חמים ומדוברים בגלובוס, תקשרי את פעילות ה- HR לביזנס, תהיי חלק משמעותי בשיח העסקי והאסטרטגי ותראי בבירור איך להוביל צעדים בניהול ההון האנושי כמנוע מרכזי לשרידות הארגון ובוודאי לצמיחה שלו.

במפגשים נעסוק גם בתכנים של התמודדות הארגון עם משברים, שמירה על מחוברות ארגונית בעת הזו, ייעוץ למנהלי הארגון וכאמור, בתפקיד המשמעותי של HR בימים אלה.

במה עוסקים 4 מפגשי הקורס?

  •  מפגש 1 – איך למצב את עצמך כשותפה אסטרטגית בארגון?

במפגש נדבר על תפקיד ה- HR בעולם משתנה כסוכן שינוי וכמתווה אסטרטגיה פנים ארגונית. נדבר על האתגרים בהנעת הארגון וברתימת ההנהלה וכיצד לבנות תכנית עבודה מקיפה לפעילות ל- HR ולתת מענה לצורכי הארגון. מהמפגש תצאי כשאת יודעת לבנות תכנית תקשורת לניהול שינויים ובידייך כלים להתמודדות עם מנהלים ועובדים אל מול השינויים ותכנית פרקטית של משאבי אנוש לניהול השינוי.

  •  מפגש 2 – כיצד להשאיר את העובדים איתנו כשהם מחוברים ורתומים?

בתקופה זו מעל 70% מהארגונים ביצעו שינויים בשכר ובתנאי העסקה. נראה כי על אף נתוני האבטלה הגבוהים, עובדים לא מהססים לעזוב את מקום העבודה שלהם. אז איך בכל זאת משמרים את העובדים בעולם משתנה?

במפגש נדבר על גורמי המוטיבציה המשמעותיים בימינו וכיצד ה- HR יכולה לבסס התנהלות ארגונית שתומכת בשימור עובדים. ניגע בגיבוש תכניות לפיתוח טאלנטים, משוב והערכת ביצועים ומחוברות בניהול מרחוק.

בסוף המפגש תביני בדיוק מה הם הגורמים שמייצרים מוטיבציה בקרב עובדים, תדעי לבנות תכנית לשימור עובדים, להוביל שינויים מפרספקטיבה מערכתית ולייצר מחוברות ארגונית איתנה.

  •  מפגש 3 – איזה כלים והכשרות מאסט עליך לתת למנהלי הארגון?

פעמים רבות בפגישות השבועיות שיש לך עם המנהלים בארגון, הם מגיעים עם המון בעיות, שאלות והיסוסים – איך לתת משוב לעובד, איך להתמודד עם עובד שמועמד לפיטורין, איך להתמודד עם שיחה קשה? הם מעלים דילמות מורכבות יותר שקשורות באסטרטגיה של העבודה בארגון ומשאירים אותך ללא מילים.

מנהל משמעותי, הוא כזה אשר נוכחותו ואופן הניהול שלו מאפשרים חיבור בין האינטרס של העובד לצמוח, לרכוש מיומנויות חדשות ולשפר את ביצועיו לבין צמיחת החברה והגדלת היקף ואיכות התפוקות. אחד האמצעים המאפשרים לנו לטפח מנהלים משמעותיים בארגון, הוא להפוך אותם למנטורים – מאמנים עבור העובדים בארגון.

במפגש זה , תקבלי כלים לייעץ למנהלים ותוכלי להיות HR משמעותית עבורם, ובכך לאפשר להם להיות משמעותיים עבור העובדים תחתם. תלמדי בדיוק איזה שאלות לשאול, איך להתמודד עם התנגדויות, מאיפה לקחת את הידע ואיך לתת מענה מדויק. במפגש נדבר על סוגיות אתיות במשאבי אנוש ומיצוב HR בתהליכי קבלת החלטות בצוות ההנהלה.

  •  מפגש 4 – איך לגבש ערכים ארגוניים ולהשריש תרבות ארגונית אפקטיבית? מתהליך הגיוס, דרך שימור עובדים ושימור לקוחות קצה

ניהול על פי ערכים אליהם הארגון מתחבר ושלאורם רוצה להנהיג את עובדיו מוכיח את עצמו שוב ושוב. תרבות ארגונית חזקה ומאוחדת היא הבסיס להצלחת הפעילות העסקית של הארגון. היא תורמת לזהות ולערכי הארגון, מושכת אליה עובדים טובים ומוכשרים יותר ומצליחה לשמר אותם בצורה אפקטיבית. בנוסף, תרבות חזקה מוסיפה למיתוג המשפיע על נאמנותם של לקוחות הקצה. אז איך מגדירים את הערכים הכי מתאימים וכיצד תטמיעי אותם בארגון? איך תגייסי עובדים עם DNA שיעלה בקנה אחד עם אותם ערכים ויבטיח את יציבות ההעסקה? הכל במפגש הרביעי של הקורס שלנו.

*המפגשים מתקיימים במשרדינו בת"א בשעות הבוקר – 9:00-13:00

מחיר הקורס  3000 ש"ח לא כולל מע"מ 

להרשמה >>

מה בתוכנית?

מתי יתקיימו המפגשים?

מפגש ראשון – 12/10/21

מפגש שני – 26/10/21

מפגש שלישי – 09/11/21

מפגש רביעי – 23/11/21

איך בפועל הקורס עובד?

טוב ששאלת (: הקורס מתקיים במתכונת פרונטלית בשעות הבוקר 9:00-13:00, בקבוצה אינטימית של 13 מנהלות HR מארגוני סטרטאפ. כל מפגש יפתח בצלילה אל מעמקיו של אחד מנושאי המפגשים. יתקיימו 4 מפגשים בני 4 שעות כל אחד, אחת לשבועיים ויועברו ע"י יועצות ארגוניות בכירות. כל אחת תקבל ערכת הפתעה עם התכנים הרלוונטים ועוד הפתעות.

מה יצא לך מזה?  

מעבר לכל הכלים שציינו לעיל ולעצם עלייתך על מסלול מואץ שיקדם אותך למקום אחר בארגון, תזכי למענה מקצועי וזמינות שלנו לכל התייעצות לכל אורך הקורסהבונוס הוא שגם לאחריו ישאר לך גב מקצועי חזק וקולגות שהן כבר חברות לכל דבר – קבוצת וואטספ פעילה שלנו עם משתתפות הקורסתקחי חלק בקהילת ה-HR שלנו בפייסבוק וכמובן נעמוד בקשר קרוב, שיבטיח לך הטבות וראשוניות בכל הקשור להשקת פעילות, קורסים וכנסים שלנו. 

למי זה מתאים?

מנהלות HRBP עם שנתיים מינ' ניסיון בתפקיד מארגוני טק. מנהלות שמבינות את חשיבות התפקיד שלהן, רוצות להתפתח, ללמוד ולצמוח יחד עם הארגון ולהפוך למשמעותיות הרבה יותר. 

את איתנו?

3000 ש"ח (לא כולל מע"מ)

**המערכת לא מקבלת כרטיס דיינרס
להרשמה >>

המפגשים בפורום היו אינטימיים, מעניינים, זורמים, משתפים ותרמו לי המון בפן המקצועי והיו מתובלים בהרבה טיפים מעשיים וחדשנות להמשך עבודתי בארגון ובכלל.
דרך הפורום, שממשיך להתקיים גם מחוץ לשעות המפגשים ניתנה לי הזדמנות להכיר מנהלות HR בסטאטוס דומה ולייצר בזכות זה הרבה שיתופי ידע.
קרן תירוש, HR Manager

הפורום מבחינתי היה בית, מקום בו יכולתי לשתף בדילמות, לחלוק חוויות ולקבל רעיונות
זכיתי לשבת בקבוצה עם נשים חכמות וחזקות וחזרתי חזקה יותר לחברה שלי. עיצבתי טוב יותר את מקומי. הפורום היה לי חוויה משמעותית ביותר. חובה לכל מנהלת משאבי אנוש.
חן שחם, VP HR

זו יוזמה מבורכת לשיתוף ידע ואפשרות לשיח מקצועי כנה ופתוח סביב דילמות בעולם המורכב של HR. זכינו לדבר על דילמות מקצועיות כמו על המקום שלנו, כנשים, בארגון בכלל ובכובע HR בפרט. הארגון של המפגשים הינו מופתי והתכנים מאוד רלוונטים וחדשניים. המפגשים מורכבים מלמידת נושא מקצועי ולאחריו שיח עמיתים מונחה ומפרה והבונוס הוא שזכיתי להכיר נשים חזקות ואיכותיות שימשיכו ללוות אותי בהמשך הדרך.
אורית סטנטון, VP HR

ההשתתפות בפורום היתה חוויה מאוד משמעותית, מלמדת ומהנה עבורי. מה שעשה את הפורום לכ"כ מוצלח בעיני היא אתן, שמלאות בחכמה רגישות ואכפתיות. שהנחתן בצורה קלילה אך רגישה, בגובה העיניים וללא התייפיפות. בשיתוף פעולה נדיר ומכבד, תורמות מהידע והתובנות שלכן – כוח נשי במיטבו! נהנתי מאוד, וחבל שאי אפשר להמשיך לאורך כל השנה. תודה! אדווה מרכוס, HR Directorבמעגל האינטימי והפתוח נוצרה גילדה מקצועית שמשתפת, מייעצת ומכוונת. קבוצה קטנה, איכותית וחזקה.
אדווה מרכוס, HR Director

"אהבתי את השילוב של התוכן המקצועי עם למידת עמיתים, עזר לי להבין שעוד מנהלות מתמודדות עם אתגרים כמו שלי. הכרתי נשות מקצוע בתחום אשר שמחות לחלוק מניסיונן וניתן להתייעץ איתן על דילמות ארגוניות מורכבות."
פולינה לנדאו, HR & OD manager

"במעגל האינטימי והפתוח נוצרה גילדה מקצועית שמשתפת, מייעצת ומכוונת. קבוצה קטנה, איכותית וחזקה".
מירית ולנסי נקש, HR VP

הירשמו לניוזלטר שלנו:

Open chat
1
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור