HR UP - הקורס המוביל למנהלות HR בסטרטאפים

5 מפגשים מקצועיים בנושאים שהכי מעסיקים מנהלות HR בחברות צומחות


קרליבך 31 קומה 1 תל אביב

להרשמה >>
להרשמה למיטאפ לחצו כאן >>

נפתחה ההרשמה

עכשיו תורך לעשות קפיצת מדרגה מקצועית לצד מנהלות בתפקיד דומה בחברות מקבילות לשלך.

הארגון נמצא בעוד קפיצת גדילה משמעותית ומורגש הצורך לחבר חזרה את העובדים ולהזכיר להם את החשיבות וההשפעה שיש לכל אחד מהם על הצלחתו.

בפועל, עומס היומיום שואב – הלחץ לגייס ולייצר השמות מוצלחות, הציפיות מההנהלה מול הרצון שלך כ-HR לקדם נושאים משמעותיים יותר.

זה הזמן שלך לבסס ולחזק את תפקידך כ-HR אסטרטגית בארגון, כזו שרואה את התמונה הארגונית במאקרו, מדברת נתונים ומובילה תהליכים משמעותיים שיקחו את החברה בצורה בטוחה ונבונה לקפיצת הגדילה הבאה.

 

קורס ה- HR של איה לחמי יועצים, מתעדכן ומחדד תכנים כל מחזור מחדש כדי לשמור על רלוונטיות ולתת מענה מדוייק לצרכים הבוערים והמהותיים ביותר למנהלות HR בסטארטאפים צומחים.

במה עוסקים 5 מפגשי הקורס?

  •  מפגש 1 מיצוב HR – איך למצב את עצמך כשותפה אסטרטגית בארגון?

במפגש נדבר על תפקיד ה- HR במציאות דינאמית, כסוכן שינוי וכמתווה אסטרטגיה פנים ארגונית. נדבר על האתגרים בהנעת הארגון וברתימת ההנהלה נדון בסוגיות אתיות במשאבי אנוש ומיצוב HR בתהליכי קבלת החלטות בצוות ההנהלה

מהמפגש תצאי עם זיקוק המשמעות שלך בארגון- חוזקותיך והמקומות בהם את יכולה לצמוח, וכן עם ידע כיצד לבנות תכנית עבודה מקיפה לפעילות ה- HR ולתת מענה לצורכי הארגון.

  •  מפגש 2 – מחוברות עובדים ושימור טאלנטים 

במיוחד בימים אלה, ארגונים מבזבזים המון משאבים – זמן, אנרגיה וכסף על גיוסים, כאשר בתהליך מתוכנן נכון של שימור ומחוברות עובדי החברה ניתן לייצר חיסכון משמעותי ולעבוד בצורה יותר נשלטת, יציבה ורגועה, לאורך זמן. תפקידה של HR לכוון ולהוביל תהליכי שימור ומחוברות בארגון באופן המשלב מדידה ותכנון, דרך הצגה להנהלה ועד לתכנון ויישום בפועל.

במפגש נדבר על גורמי המוטיבציה המשמעותיים בימינו וכיצד ה- HR יכולה לבנות תכנית עבודה ארגונית שתומכת בשימור עובדים במאקרו ובמיקרו. ניגע בגיבוש תכניות פיתוח אישי לעובד ופיתוח טאלנטים בפרט.

  •  מפגש 3 ייעוץ למנהלים – מהם הכלים והדרכות החובה שעליך לתת למנהלי הארגון?

פעמים רבות בפגישות השבועיות שיש לך עם המנהלים בארגון, הם מעלים בעיות, שאלות והיסוסים. למשל, איך לתת משוב לעובד, איך להתמודד עם שיחה קשה, או דילמות מורכבות יותר שקשורות למשל באסטרטגיה של העבודה בארגון.

במפגש זה תקבלי כלים לייעץ למנהלים על-מנת שתוכלי להיות HR משמעותית עבורם, ובכך לאפשר להם להיות משמעותיים עבור העובדים תחתם. נדבר על אילו שאלות כדאי לשאול, איך להתמודד עם התנגדויות, מאיפה לשאוב ידע ואיך לתת מענה מדויק.

  •  מפגש 4 – איך לגבש ערכים ארגוניים ולהשריש תרבות ארגונית אפקטיבית? מתהליך הגיוס, דרך שימור עובדים ושימור לקוחות קצה

ניהול על פי ערכים אליהם הארגון מתחבר ושלאורם רוצה להנהיג את עובדיו מוכיח את עצמו שוב ושוב. תרבות ארגונית חזקה ומאוחדת היא הבסיס להצלחת הפעילות העסקית של הארגון. היא תורמת לזהות ולערכי הארגון, מושכת אליה עובדים טובים ומוכשרים יותר ומצליחה לשמר אותם בצורה אפקטיבית. בנוסף, תרבות חזקה מוסיפה למיתוג המשפיע על נאמנותם של לקוחות הקצה.

במפגש נלמד איך מגדירים את הערכים הכי מתאימים, כיצד להטמיע אותם בארגון, איך לגייס עובדים עם DNA שיעלה בקנה אחד עם אותם ערכים ויבטיח את יציבות ההעסקה שלהם

מפגש 5 -בניית תהליכי HR והנעת שינויים בארגון 

כ-HRית עליך להוביל תהליכים פנים ארגוניים רבים. פעמים רבות האתגר המרכזי, הוא לדעת מאיפה להתחיל וכיצד להטמיע שינוי / תהליך ארגוני באופן סדור, שיקל עליך לגרום לו לקרות בפועל ולהשיג את המטרה לשמה הוא נוצר. במפגש זה נתמקד בשני תהליכים ארגוניים משמעותיים מתוך הבאים: תהליכי און-בורדינג / הטמעת תהליכי משוב / תקשורת פנים ארגונית / פיתוח מנהלים.

מהמפגש תצאי כשאת יודעת כיצד לבנות תהליך HR, ומתוכו לייצר תכנית פרקטית של משאבי אנוש להנעת השינוי בארגון, לניהולו וכיצד להתמודד עם התנגדויות צפויות של מנהלים ועובדים.

 

המפגשים מתקיימים במשרדינו בת"א, אחת לשבועיים בימי שלישי בין השעות 9:00-12:30

עלות הקורס 3600 ש"ח (המחיר אינו כולל מע"מ)

**המערכת לא מקבלת כרטיס דיינרס
להרשמה >>

מה בתוכנית?

מועדי המפגשים:

מפגש ראשון – 15/03/22

מפגש שני – 29/03/22

מפגש שלישי – 12/04/22

מפגש רביעי – 26/04/22

מפגש חמישי – 10/05/22

הקורס מתקיים במשרדי החברה בתל אביב, בימי שלישי אחת לשבועיים בין השעות 9:00-13:00, בקבוצה אינטימית של 13 מנהלות HR מארגוני סטרטאפ. 5 מפגשים בני 4 שעות כל אחד אשר מועברים ע"י יועצת ארגוונית בכירה שתיפתח כל מפגש בצלילה אל מעמקיו של אחד מהנושאים הנבחרים.

למי זה מתאים?

מנהלות HRBP עם שנתיים ניסיון בתפקיד, מארגוני טק. מנהלות שמבינות את חשיבות התפקיד שלהן, רוצות להתפתח, ללמוד ולצמוח יחד עם הארגון ולהפוך למשמעותיות הרבה יותר.

עם מה תצאי מהקורס?

מעבר לכל הידע והכלים המקצועיים שציינו לעיל ולעצם עלייתך על מסלול מואץ שיקדם אותך למקום גבוה יותר בארגון, תזכי גם למענה מקצועי וזמינות שלנו לכל התייעצות במהלך הקורסהבונוס – גם לאחר הקורס ישאר לך גב מקצועי חזק וקולגות משתפות ותומכות – קבוצת וואטספ פעילה שלנו עם משתתפות המחזור שלךתקחי חלק בקהילת ה- HR שלנו וכמובן נעמוד בקשר קרוב, שיבטיח לך הטבות וראשוניות בכל הקשור להשקת פעילות, קורסים וכנסים שלנו.

 

**המערכת לא מקבלת כרטיס דיינרס
להרשמה >>

המפגשים בפורום היו אינטימיים, מעניינים, זורמים, משתפים ותרמו לי המון בפן המקצועי והיו מתובלים בהרבה טיפים מעשיים וחדשנות להמשך עבודתי בארגון ובכלל.
דרך הפורום, שממשיך להתקיים גם מחוץ לשעות המפגשים ניתנה לי הזדמנות להכיר מנהלות HR בסטאטוס דומה ולייצר בזכות זה הרבה שיתופי ידע.
קרן תירוש, HR Manager

הפורום מבחינתי היה בית, מקום בו יכולתי לשתף בדילמות, לחלוק חוויות ולקבל רעיונות
זכיתי לשבת בקבוצה עם נשים חכמות וחזקות וחזרתי חזקה יותר לחברה שלי. עיצבתי טוב יותר את מקומי. הפורום היה לי חוויה משמעותית ביותר. חובה לכל מנהלת משאבי אנוש.
חן שחם, VP HR

זו יוזמה מבורכת לשיתוף ידע ואפשרות לשיח מקצועי כנה ופתוח סביב דילמות בעולם המורכב של HR. זכינו לדבר על דילמות מקצועיות כמו על המקום שלנו, כנשים, בארגון בכלל ובכובע HR בפרט. הארגון של המפגשים הינו מופתי והתכנים מאוד רלוונטים וחדשניים. המפגשים מורכבים מלמידת נושא מקצועי ולאחריו שיח עמיתים מונחה ומפרה והבונוס הוא שזכיתי להכיר נשים חזקות ואיכותיות שימשיכו ללוות אותי בהמשך הדרך.
אורית סטנטון, VP HR

ההשתתפות בפורום היתה חוויה מאוד משמעותית, מלמדת ומהנה עבורי. מה שעשה את הפורום לכ"כ מוצלח בעיני היא אתן, שמלאות בחכמה רגישות ואכפתיות. שהנחתן בצורה קלילה אך רגישה, בגובה העיניים וללא התייפיפות. בשיתוף פעולה נדיר ומכבד, תורמות מהידע והתובנות שלכן – כוח נשי במיטבו! נהנתי מאוד, וחבל שאי אפשר להמשיך לאורך כל השנה. תודה! אדווה מרכוס, HR Directorבמעגל האינטימי והפתוח נוצרה גילדה מקצועית שמשתפת, מייעצת ומכוונת. קבוצה קטנה, איכותית וחזקה.
אדווה מרכוס, HR Director

"אהבתי את השילוב של התוכן המקצועי עם למידת עמיתים, עזר לי להבין שעוד מנהלות מתמודדות עם אתגרים כמו שלי. הכרתי נשות מקצוע בתחום אשר שמחות לחלוק מניסיונן וניתן להתייעץ איתן על דילמות ארגוניות מורכבות."
פולינה לנדאו, HR & OD manager

"במעגל האינטימי והפתוח נוצרה גילדה מקצועית שמשתפת, מייעצת ומכוונת. קבוצה קטנה, איכותית וחזקה".
מירית ולנסי נקש, HR VP

הירשמו לניוזלטר שלנו:

Open chat
1
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור