ייעוץ לעסקים קטנים ומשפחתיים

מחפשים ייעוץ לעסקים משפחתיים? אנחנו מלווים את לקוחותינו, באקלים עסקי דינאמי, לשמירה על יתרון ומיצוי הפוטנציאל העסקי על ידי הטמעת תהליכים ארגוניים ושינויים הכרחיים. ייעוץ לעסקים קטנים כאשר את התהליך אנחנו בונים בהתאמה אישית ובשיתוף מלא, באמצעות אבחון, המון יצירתיות, ניסיון עשיר ומגוון כלים חדשניים. רוצים להיות גדולים? ייעוץ לעסקים קטנים יסלול לכם את הדרך! צרו קשר

המוצרים שלנו
 • ייעוץ לעסקים קטנים

  ניהול עסק קטן יכול להיות אתגר גדול. צוות איה לחמי יועצים, ביחד אתכם, יזניקו את העסק שלכם קדימה. בסביבה מקצועית תומכת רגשית נעסוק באימון בהצבת יעדים, סלילת נתיבי גדילה, ניהול מיטבי של העובדים, התמודדות עם אתגרים בשותפות עסקית והעשרת קהל הלקוחות.

  רוצים להיות גדולים? פנו עכשיו לייעוץ לעסקים משפחתיים! צרו קשר >>

 • ייעוץ לעסקים משפחתיים

  אם אתם עסק משפחתי אתם ודאי יודעים שהמורכבות העסקית גדלה. זאת בשל הערבוב של כסף, מעמד וכח עם יחסים אישיים. הסטטיסטיקות גם הן לא פשוטות, ידוע שכ-60% מהעסקים הקטנים לא מצליחים לעבור מדור ראשון לדור שני. יחד עם זאת, יותר ממחצית החברות הנסחרות בבורסה הן עסקים משפחתיים ורבות מהחברות המצליחות בעולם הן עסקים משפחתיים. מה יכריע אם תהיו בסטטיסטיקת השורדים או המצליחים? אתם. הכנה טובה לכניסת הילדים לעסק המשפחתי יעשה הבדל משמעותי בעסק ובמשפחה.

  בעזרת ייעוץ לעסקים משפחתיים נבנה יחד עם הצוות של איה לחמי יועצים תכנית עבודה משולבת ארוכת טווח ונפעל לשלב באופן מיטבי את הדורות השונים בעסק.

  להצלחת המיזוג הבין דורי –  צרו קשר

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
x

מלאו את הפרטים הבאים:

איך תעדיף שניצור עמך קשר
טלפוןדוא"ל

הירשמו לניוזלטר שלנו:

Open chat
1
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור