פיתוח מנהלים

מנהלים הם הלידרים של הארגון. בידיהם הכוח לרתום ולהוביל את העובדים לעבר המטרות הארגונית ולקדם את הארגון משמעותית. ומנגד – כאשר מנהל חסר את הכישורים, הכלים והיכולות לנהל בבטחון, הצוות כולו מועד לכשלון והנזק הארגוני הוא אדיר.

אנחנו, באיה לחמי יועצים, נותנות מענה מדויק ומותאם לצרכי הניהול של החברה – סדנאות פיתוח מנהלים ליישור קו האסטרטגיה הניהולית ומתן מיומנויות פרקטיות לשימור עובדים, הנעה, משוב אפקטיבי, ניהול נוכח ועוד. אנחנו מקיימות קורסי מנטורינג להנהלה בכירה וכן, מלוות באופן אישי מנהלים בכל דרגי הניהול – מתפקיד ניהולי ראשון ועד מנכ"לים.

יחד נביא את המנהלים שלכם לתקשר באופן אפקטיבי ופורה, להשתמש בחשיבה גמישה ויצירתית לניהול ולנהל בהצלחה ובבטחון צוות דינאמי.

המוצרים שלנו מותאמים כעת לתקופת המשבר ומועברים אונליין
המוצרים שלנו
 • ייעוץ אישי למנהלים

  מפגשים אישיים של מנהלים מכל דרגי הניהול, עם יועצת ארגונית, במטרה לחזק את יכולתם להתמודד במצבים שונים ולהגדיל את תחושת המסוגלות ואת הפוטנציאל הניהולי שלהם.
  העבודה במפגשים שאורכים שעה וחצי כל מפגש, אחת לשבועיים, סה"כ כ-10 מפגשים בנושאים של:

  * תפישת התפקיד הניהולי * סגנון הניהול * מתן משוב אפקטיבי * תקשורת בונה עם העובדים * חניכה * האצלת סמכויות ועוד.

  לקבלת מידע נוסף »

 • קורס פיתוח מנהלים קלאסי

  עבור מנהלים בתפקיד ניהולי ראשון/דרג הנהלה זוטר

  סדנאות פיתוח מנהלים שאורכן 7 מפגשים בני 3 שעות כל אחד (אצלכם בארגון) אשר מעניקות כלים הכרחיים לניהול מעולה. הכלים בקורס פיתוח מנהלים מותאמים לצרכי הארגון ולמיומנויות הנדרשות ממנהל בארגון.

  יחד נעמיק בנושאים הכי מהותיים: *הובלה והנעת עובדים * פיתוח והטמעת שגרות ניהול * פיתוח, שימור והנעת עובדים * הצבת יעדים ועמידה בהם * תקשורת אפקטיבית * האצלת סמכויות ועוד.

  לקבלת מידע נוסף »

 • המנהל כמנטור - פיתוח הנהלה בכירה

  באמצעות הרחבת המודעות העצמית של המנהל לתפישת התפקיד הניהולית ולעצמו ובאמצעות הכרות עם מודלים ומיומנויות של מנטורינג ואימון נביא את ההנהלה למימוש הפוטנציאל המקסימלי ומצוינות יציבה תוך 4 מפגשים בלבד.

  במהלך המפגשים נחזק: *מיומנויות ייעוץ כגון הקשבה פעילה * יכולת שאלת שאלות *חקר מוקיר *מתן פידבק *בניית תכנית צמיחה *הצבת יעדי התפתחות *שגרות ניהול תכנית צמיחה. ועוד..

  לקבלת מידע נוסף »

 • פיתוחי מנהלים בשילוב עולם המשחק והתאטרון

  את כל תהליכי פיתוח המנהלים שלנו נוכל לערוך כסדנאות פיתוח מנהלים חווייתיות באמצעות התנסות בעולם המשחק והתאטרון. בעזרת כלים מעולמות אלו המנהלים יכירו את נקודות העיוורון הניהוליות שלהם/ן, ישפרו את המודעות העצמית שלהם/ן ואת יכולות ההקשבה והדיאלוג. כל זאת במטרה למצב את המנהלים כדמויות מעצימות ומקדמות עבור עצמם ועבור אחרים בארגון.

  המפגשים הייחודיים יועברו בשיתוף עם מנהלת הסטודיו למשחק, המורה ושחקנית התאטרון – מאיה בכר. 

  לקבלת מידע נוסף »

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
x

  מלאו את הפרטים הבאים:

  איך תעדיף שניצור עמך קשר
  טלפוןדוא"ל

  הירשמו לניוזלטר שלנו:

  Open chat
  1
  רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור