איך לשפר את ביצועי העובדים
ולחסוך הון לארגון?

בקלות.

עומדים על הסיבות שמשאירות עובדים בארגון ומשקיעים בהן, מביאים לחווית עובד חיובית לאורך כל המסע של העובד בארגון, כך שצוות העובדים חיוני, יעיל, יוזם, יצירתי ומלא במוטיבציה.  

רוצה לשפר את ביצועי הארגון ולהעלות את תפוקות העובדים?

מה הבשורה שלנו?

חווית עובד ושימור עובדים

תוכלו לדעת בדיוק מה הסיבה לעזיבות בארגון שלכם ולמנוע את הגל הבא כבר מעכשיו באמצעות יצירת חווית עובד חיובית.

מניעת מרמור בצוות וירידה בתפוקות

עזיבה של עובד אחד, מביאה למרמור בצוות ולגל של עזיבות עוקבות. התפוקות יורדות והמרחק מהיעדים גדל. במהלך פשוט, אתם יכולים למנוע נזק כלכלי אדיר לארגון.

חסכון משמעותי בכסף לארגון

עלויות הגיוס גבוהות מאוד ומגיעות עד לפי 10 יותר מעלויות שימור עובדים קיימים. נוכל לשקף בדיוק את המקומות בהם כדאי להשקיע כדי לחסוך מיליונים מיותרים.

טיפול בשורש העניין במקום כיבוי שריפות

תוך מספר דקות יהיה בידיך כל המידע הדרווש על העובדים והצוות, שיאפשר לך לתת מענה מדויק לאתגרי שימור העובדים שהארגון שלך ניצב בפניהם.

שימור עובדים ממוקד מטרה

השכר גבוה, התנאים מעולים, כיף לבוא לעבודה בבוקר ובכל זאת, אחרי שנה-שנתיים עובדים טובים עוזבים. מה בדיוק קורה מתחת לפני השטח בארגון? איך נדע איפה להשקיע טיפול מעמיק? האם יש דרך לגרום לעובדים להשאר? 

התשובה היא כן!

בעזרת השיטה שפיתחנו נסייע לך לבנות תכנית עבודה אפקטיבית שתשאיר את העובדים בארגון

נשמח להגיע לפגישת הכרות עם הארגון ללא תשלום :

שמים הכל על השולחן

משאירים לנו את פרטי הקשר פה בתחתית העמוד ויועצת ארגונית בכירה שמלווה את התהליך תתקשר לבירור הצרכים וההתאמה 

יועצת ארגונית מומחית לשימור טאלנטים מבית איה לחמי יועצים, שתגרום לעובדים שלך להיות Fully engaged תוך זמן קצר. 

הכרות עומק עם מצב המחוברות הארגונית בארגון שלכם, דו"ח מפורט על האתגרים והליקויים הספציפיים שעולים וכמובן הצגת המסקנות באופן אישי ומעמיק, הגיית תכנית פעולה פרקטית מותאמת והתחייבות לתמיכה מלאה מצידנו לכל אורך התהליך.

אנחנו חברת ייעוץ מנוסה וחדשנית, שליוותה עשרות של ארגונים וחברות ומתמחה בנושא של שימור עובדים ומחוברות ארגונית. אנחנו פועלות מתוך שליחות, במטרה לחסוך לארגונים עשרות עד מאות אלפי שקלים בדרך לאושר הארגוני. באמצעות ההשקעה בפרמטרים כל כך חשובים, שנוטים להתפספס – מחוברות ארגונית ושימור עובדים, יש לארגון שלך פוטנציאל להתאים את עצמו לעובדים, לדעת בדיוק איך הם חווים את העבודה בו, לשפר ולהאריך את משך חייהם בארגון ולהעלות בעשרות אחוזים את התפוקות והרווחיות. מילה שלנו. 

עוד שאלות? אנחנו פה

התחברו לתהליך וחזרו לספר:

עשינו תהליך מדהים עם איה וקטי הנפלאה שליוותה אותנו מתחילת הדרך. בזכות הליווי הצמוד ותקשור נכון לעובדים השגנו מענה של 100% מהעובדים וקיבלנו תוצאות שהביאו למסקנות ברורות מה הצעד הבא שיעלה את רמת המחוברות בארגון שלנו. התחלנו לעבוד בדיוק על הנושאים הנכונים לנו בלי לבזבז משאבים מיותרים והתוצאות כבר נראות בשטח.
Hilary Leigh
Developer
נכנסנו מהוססים לתהליך ומהרגע הראשון המעטפת שקיבלנו מהיועצת המלווה הרגיע ורתם אותנו ואת העובדים לתהליך. היום אנחנו במקום אחר - יודעים לעצור ולהקשיב לעובדים שלנו, מכירים באתגרים הייחודיים לנו ונותנים להם מענה. את השינוי המטורף כבר הרגשנו לאחר חודש עבודה ועכשיו, כשנה אחרי אנחנו לא מבינים איך לא עשינו את לפני כן. תודה!
Quintin Angus
Designer