ליווי מפוטרים וייעוץ קריירה
מתנת הפרידה הטובה ביותר

במיוחד בתקופה בה המפוטרים נשלחים לאוקינוס של מתחרים, בין מאות אלפי מפוטרים, בעולם תעסוקתי גווע, תהליך הפיטורים הוא חוויה קשה, בקרב העובד וגם המעסיק. אבל יש דרך שמפוטר ייצא עם חיוך, יהפוך לשגריר חיובי של הארגון לשנים קדימה ויגיע אל היעד הבא שלו בביטחון ובמהירות יחסית.

לפרטים נוספים

מה תקבלו בחבילת הייעוץ שלנו?
התכנית תקנה למפוטרים כלים פרקטיים, ביטחון עצמי וליווי רגשי ותאפשר פתיחת דלתות להזדמנויות חדשות עבורו. הארגון מאידך, יוכל להתגאות במתן מעטפת מלאה לכל עובד מגיוס ועד סיום העסקה. 

מפגשים אישיים עם יועצת קריירה

הכרות עם מטרות מקצועיות ואישיות של הפורש במטרה לתת לו תמיכה רגשית וכלים להמשך חיפוש עבודה פרקטי, פרופיל לינקדאין, כתיבת קו"ח מעולים ו/או הכנה לראיונות עבודה

מפגש קבוצתי ראשון בנושא פרידה ושינויים

במידה ומדובר בקבוצת פורשים גדולה נוכח מיזוג / סגירת סייט ועוד.

סדנאות פרואקטיביות לחיפוש עבודה

בניית פרופיל מוצלח בלינקדאין, קורות חיים אפקטיביים, מיתוג עצמי, Story Telling, פרישה וחיי פנאי. כלים מעולים להמשך הדרך בהתאמה אישית לכל פורש.

סיוע בכתיבת קורות חיים

חידוד מסרים, דיוק וכתיבה נכונה של קורות חיים שיקחו את העובד ליעד הבא.

נפרדים מהארגון בטוב

בכל יום, בארגון כלשהו, מפוטר עובד. לפעמים מדובר באחד ולפעמים בקבוצה גדולה. בעולם בו חווית עובד ומיתוג מעסיק הם מושגים רווחים, יש לכם הזדמנות לרכך את הפרידה ולאפשר לכל פורש לצאת עם חיוך וכלים להמשך הדרך ולהיות שגריר חיובי של הארגון.

לפרטים נוספים

שמים הכל על השולחן

  • אדם שעוזב את הארגון. לכל פורש/ת מטרות שונות להמשך הדרך: חיפוש עבודה חדשה, עצמאות או פרישה. לפיכך המפגשים האישיים יתנו מענה אישי וממוקד לצרכים השונים של כל אחד מהפורשים.

ליווי רגשי בתהליך השינוי, הקשבה, הכוונה, מיקוד, מתן כלים פרקטיים לחיפוש עבודה אפקטיבי, סיוע בכתיבת קורות חיים וכמובן הכנה לראיונות עבודה. בהתאם לצורך ולקצב של כל אחת ואחד בתהליך. תפישת העולם שלנו הוא שהכרה בחוזקות ובערך האישי, הבנת הצרכים, מיקוד המסרים ומיתוג עצמי מדוייק ואותנטי יסייעו בזיהוי ההזדמנויות שמעבר לפינה.

כל ארגון, בשלב כזה או אחר, נאלץ לפטר עובד. מתוך כך, התכנית שלנו יכולה להתאים לכל ארגון, כאשר אנחנו דואגים לבצע התאמות נוכח סוג הפיטורים – פיטורי יחיד שגרתיים, פיטורים גדולים עקב שינוי ארגוני וכיוצא בזה. יחד נבנה את התכנית המתאימה ביותר לפורשים בארגון שלכם. 

משאירים פרטי קשר בתחתית העמוד. יועצת ארגונית בכירה תתקשר אליכם לבירור צרכים והתאמת תכנית הליווי לארגון ולאנשים שלכם.  

אנחנו חברת ייעוץ מנוסה וחדשנית, שליוותה מאות פורשים בדרך לקריירה חדשה ומוצלחת. באמתחתנו הכרות עמוקה עם עולם הסטארטאפ וההייטק וצוות יועצות קריירה שמומחה בתהליכים המותאמים למפוטרים ולפורשים. בנוסף, אנחנו מגיעות עם נסיון עשיר בעולמות ה-HR והגיוס, מה שמאפשר לנו להכווין את המפוטר לשלב הבא ולספק לו את מיטב הכלים להצלחה. על פי תפישת עולמנו כל שינוי הוא הזדמנות לצמוח ומטרתנו להקנות את התפישה הזו גם לפורשים שלכם. 

עוד שאלות? אנחנו פה

Can't wait meeting you

לקוחות מפרגנים:

"רוצה להודות לך,על הסדנאת ייעוץ שהועברה על ידך בחברתנו. יחד עם זאת,בייחוד,על המפגשים האישיים שהתקיימו ביננו. תודה על הכוונה מקצועית לעילא ועילא,על זיהוי האדם שמולך,בנועם.באישיות מקסימה,מכילה וקשובה. נתת לי המון כלים לדרכי החדשה הלאה. ל"מיתוגי האישי" ,למציאת האני עצמי ברמה המקצועית והאישית. טמעת בי ביטחון והראת לי את החוזקות שבי. כולי אמונה,שאני בדרך הנכונה וזאת בעזרתך הרבה! לי,אין ספק שאת במקצוע הכי נכון לך ומאחלת שתמשיכי להיות מנטור ומגדל אור לרבים אחרים. תודה על הכרות מופלאה וליווי גם מעבר. מעריכה אותך ומלאת תודה"
"תודה רבה לך! אין לי מילים להסביר כמה שיצאתי מחוזק ובטוח בעצמי. הפגישה איתך הייתה חשובה ומועילה , אני שמח שהצלחנו להיפגש לפני הראיונות שנקבעו לי כי עכשיו הכל ממש ברור לי. תודה תודה תודה"


לקריאה נוספת על תהליכי פיטורים >>