חברות ועסקים

מחפשים ייעוץ לעסקים או ייעוץ לחברות? אתם במקום המדויק. אנחנו באיה לחמי – חברה לייעוץ ארגוני, יועצים מתמחים בייעוץ לחברות, ייעוץ לעסקים ופיתוח לשווקים עסקיים שונים. עבור כל עולם תוכן עסקי, ערכנו מחקר מקיף אודות הצרכים והשפה הייחודית של התחום וכן על האתגרים הייחודיים איתם מתמודדים. לפיכך, המענה הייעוצי הניתן הינו מקיף, מעמיק, חדשני ומותאם אישית לשוק ולארגון ומבוסס על ניסיוננו העשיר.

אל תחכו שיגיע המשבר או שתתקלו בבעיה קשה שדורשת ייעוץ ארגוני דחוף. הקדימו תרופה ופעלו לשיפור תמידי גם בשגרה. אם אתם זקוקים לייעות לחברות / ייעוץ לעסקים, הצוות שלנו יגיע אליכם לזמן קצוב ויספק, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם, שלל רחב של טכניקות עבודה יעילות ליצירת הצלחה מידית.

המוצרים שלנו
 • ייעוץ לחברות הייטק וסטארט אפ

  המנגנונים האנושיים אינם ניתנים לתכנות. רגשות מעורבים בעניין, שאיפות, מניעים וקונפליקטים. בשביל ההון האנושי, העובדים שלכם, כדאי לספק פתרונות נוספים. ייעוץ, ליווי אישי והדרכה הם הכלים שיאפשרו למנהלים, לנותני השירות ולאנשי המכירות לעמוד במהירות הפיתוח והתפתחות הארגון.

  ייעוץ לחברות הייטק – לחצו כאן
  ייעוץ לחברות סטארטאפ – לחצו כאן
  ליווי סטרטאפים בצמיחה – לחצו כאן

 • ייעוץ לחברות פיננסיות

  בנקים, חברות ביטוח, סוכנויות ביטוח, בתי השקעות או חברות אשראי, אינם מוכרים מוצרים מוחשיים, אלא הבטחות לעתיד בטוח יותר: פוליסות ביטוח, מוצרי השקעה, כרטיסי אשראי ותוכניות חסכון, שהשקעה/ קנייה שלהן היום תניב פרי גדול בעתיד.

  אנחנו באיה לחמי יועצים, מכירים היטב את המציאות המשתנה עקב רגולציה, המוצרים הייחודיים ואת המורכבות בניהול צוותי שירות ומכירה. לכן פיתחנו שיטה ייחודית לחברות פיננסיות השמה דגש על סדנאות מכירה, סדנאות שירות פנים ארגוני ושירות לקוחות, שיתאימו במיוחד עבורכם.

  מוצרים עבור חברות פיננסיות – לחצו כאן

 • ייעוץ לסוכנויות ביטוח

  מתוך הכרות רבת שנים וניסיון עשיר בעבודה ייעוצית עם סוכנויות ביטוח, הבנו שהאתגרים המרכזיים הינם סוגיות בייעול העבודה המשרדית ויצירת סוכן המספק שירות יוזם. לכן יצרנו מוצרים ותהליכים ייחודיים המותאמים לסוכנויות ביטוח. כמו כן, שימוש מושכל בהון האנושי של הסוכנות יביא לגידול משמעותי ומיידי בהיקף המכירות ובשביעות רצון העובדים.

  מוצרים עבור סוכנויות ביטוח – לחצו כאן

 • ייעוץ לעסקים קטנים

  ניהול עסק קטן יכול להיות אתגר גדול. צוות איה לחמי יועצים, ביחד אתכם, יזניקו את העסק שלכם קדימה. בסביבה מקצועית תומכת רגשית נעסוק באימון בהצבת יעדים, סלילת נתיבי גדילה, ניהול מיטבי של העובדים, התמודדות עם אתגרים בשותפות עסקית והעשרת קהל הלקוחות.

  רוצים להיות גדולים? צרו קשר >>

 • ייעוץ לעסק משפחתי

  אם אתם עסק משפחתי אתם ודאי יודעים שהמורכבות העסקית גדלה. זאת בשל הערבוב של כסף, מעמד וכח עם יחסים אישיים. הסטטיסטיקות גם הן לא פשוטות, ידוע שכ-60% מהעסקים הקטנים לא מצליחים לעבור מדור ראשון לדור שני. יחד עם זאת, יותר ממחצית החברות הנסחרות בבורסה הן עסקים משפחתיים ורבות מהחברות המצליחות בעולם הן עסקים משפחתיים. מה יכריע אם תהיו בסטטיסטיקת השורדים או המצליחים? אתם. הכנה טובה לכניסת הילדים לעסק המשפחתי יעשה הבדל משמעותי בעסק ובמשפחה.

  נבנה יחד עם הצוות של איה לחמי יועצים תכנית עבודה משולבת ארוכת טווח ונפעל לשלב באופן מיטבי את הדורות השונים בעסק.

  להצלחת המיזוג הבין דורי –  צרו קשר

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
x

  מלאו את הפרטים הבאים:

  איך תעדיף שניצור עמך קשר
  טלפוןדוא"ל

  הירשמו לניוזלטר שלנו:

  Open chat
  1
  רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור