איה לחמי יועצים - חשיבה ארגונית יוצרת

איה לחמי יועצים הינה חברת ייעוץ ארגוני גלובאלית, המהווה שותפה אסטרטגית לתהליכי צמיחה פנים ארגוניים, תוך שימת דגש על ההון האנושי במרכז, חדשנות עסקית וניהולית והחיבור ביניהם.

אנחנו מלווים מאות סטרטאפים וחברות בצמיחה ומסייעים להם לשמור על היתרון העסקי שלהם, באמצעות ארבעת החטיבות של החברה: חטיבת האסטרטגיה, חטיבת פיתוח מנהיגות, חטיבת הון אנושי וחטיבת המחקר והפיתוח.

img

הצוות שלנו יצירתי, בעל ראש פתוח וחשיבה גמישה ומתגאה בניסיון רב בייעוץ ארגוני, ליווי תהליכי שינוי, ליווי מחלקות משאבי אנוש, שיפור תהליכי שירות ומכירות ועוד.

אנו מאמינות שבנייה ושימור קהילת HR חזקה תוביל לצמיחה ולכן אנו מציעות מפגשים מקצועיים שמטרתם שיתוף ידע ולמידת עמיתות. בנוסף, אנו מנהלות בלוג השראה מקצועי בו ניתן למצוא מגוון מאמרים בנושאים רלוונטיים לתחום משאבי האנוש והפיתוח הארגוני.

 • איה לחמי

  איה לחמי

  מנכ"לית ומייסדת

  איה לחמי

  מנכ"לית ומייסדת

  פסיכולוגית תעסוקתית (M.A) ויועצת ארגונית, מתמחה בהטמעת שינויים בארגונים באמצעות פיתוח ארגוני וייעוץ למנהלים ולהנהלות. משלבת בעבודתה ראיה מערכתית ועסקית רחבה ומתאימה אותה לאסטרטגיה הארגונית, העסקית והאישית. כמומחית תוכן, מרצה איה בכנסים מקצועיים בעולמות הניהול, המיתוג האישי והיזמות.

 • דפנה רן

  דפנה רן

  יועצת ארגונית

  דפנה רן

  יועצת ארגונית

  יועצת ארגונית (MBA) מתמחה בתהליכי יעוץ ופיתוח מנהלים. משלבת בעבודתה כלים ומתודולוגיות מעולמות הדיגיטל והטיפול. עסקה רבות בליווי שינוי והטמעתו ומאמינה כי בכל שינוי חבויה הזדמנות לצמיחה ולמידה. שנים של משחקי קופסא גרמו לה לחשוב מחוצה לה ולעוף עם היצירתיות. לילדה שבתוכה היא נותנת מקום בסוף יום עבודה, עם וולים חזק וריקודים אל תוך הלילה.

 • מורן ג'ובני-לרה

  מורן ג'ובני-לרה

  יועצת ארגונית

  מורן ג'ובני-לרה

  יועצת ארגונית

  יועצת ארגונית (M.A), מלווה תהליכי צמיחה של ארגונים תוך דגש על תקשורת אפקטיבית, ייעול ותרבות ארגונית מפרה. מתמחה בפיתוח הנהלות ובהבניית תהליכי עבודה, כולל: הטמעת OKR, תשתיות HR והסדרת פעילות ממשקים. יש לה חגורה חומה בג'ו ג'יטסו, בעברה הופיעה בקרקסים וג'ינגלה באש, ואת האנרגיה העצומה הזו היא מביאה איתה לכל מפגש בארומה של אופטימיות נצחית.

 • נוי אלון רוט

  נוי אלון רוט

  יועצת ארגונית

  נוי אלון רוט

  יועצת ארגונית

  יועצת ארגונית, מתמחה בהובלת תהליכי מדידה והערכה בארגונים וחיבורם לפרקטיקה ניהולית. מלווה תהליכי מחוברות ארגונית, תוך דגש על תקשורת פתוחה ויחסים בין אישיים. מנחה ומלווה מנהלים וקבוצות בתהליכי שינוי והתפתחות ומשלבת בעבודתה כלים מעולם המשחק והתיאטרון.
  בעלת תואר שני (M.S.c) בייעוץ ארגוני מאוניברסיטת תל אביב. בשעות הפנאי תוכלו למצוא אותה נהנית ממרחבי המדבר וישנה תחת שמי כוכבים, אחרי שנים בהן הכשירה מדריכי טיולים.

 • גילי בן יוסף

  גילי בן יוסף

  יועצת ארגונית NYC

  גילי בן יוסף

  יועצת ארגונית NYC

  בעלת תואר ראשון ביחסי אנוש מבוססי סוציולוגיה ממכללת קונטיקט ותואר שני בפסיכולוגיה חברתית-ארגונית מאוניברסיטת קולומביה. גילי היא יועצת פיתוח וניהול ארגוני מנוסה עם מומחיות בתקשורת פנים ארגונית, יעילות ניהולית ומנהיגותית, ניהול שינויים ואימון. עבדה עם מאות מנהלים בחברות הייטק וסטארט-אפ בכל הנוגע להטמעת אסטרטגיות, תקשורת אפקטיבית, יישום וביצוע שינויים ארגוניים בעלי השפעה.

 • נירית אפק קופטש

  נירית אפק קופטש

  יועצת ארגונית בכירה

  נירית אפק קופטש

  יועצת ארגונית בכירה

  יועצת ארגונית (Ms.C)  ומנחת קבוצות מזה 19 שנה. מתמחה בפיתוח מנהיגות, פיתוח מנהלים ופיתוח ארגוני. במהלך השנים היא למדה והרחיבה את הידע שלה, התפיסות וכלי העבודה באמצעות לימודי גשטאלט ולימודי אימון בשיטת סאטיה.

  נירית מייצרת עבור הארגון והאנשים מרחבים לעצירה ולהתבוננות, אשר בתוכם היא מאפשרת להם חקירה עצמית או ארגונית מעמיקה ומסייעת להם לתרגם אותה לכלים ישימים ומעשיים, שבכוחם לייצר שינוי מידי.

   

   

 • אליזבת דלל

  אליזבת דלל

  יועצת ארגונית

  אליזבת דלל

  יועצת ארגונית

  בעלת BA בפילוסופיה ו-MA בהתנהגות ופיתוח ארגוני. אליזבת היא יועצת ארגונית ישראלית – אמריקאית, בעלת נסיון של 14 שנה בתפקידים פיננסיים שונים והכרות מעמיקה עם האקו-סיסטם של ההייטק הישראלי. אליזבת מתפקדת כאחראית על פיתוח עסקי וקשרי הון סיכון בחברה. התחום האהוב עליה הוא אימון מייסדי סטארט-אפים, מתן ייעוץ באפיקי מימון ועזרה לחברות בשלבים מוקדמים בביסוס ארגוני שיאפשר צמיחה.

 • נועה כרם-גילה

  נועה כרם-גילה

  יועצת ארגונית

  נועה כרם-גילה

  יועצת ארגונית

  יועצת ארגונית (Ms.C) ומנחת קבוצות, מלווה מנהלות, מנהלים, צוותים ואנשי מש"א בתהליכי פיתוח אישי וארגוני. מנוסה בפיתוח וליווי תהליכי ניהול טאלנט שונים בארגונים מכל הסוגים. משלבת בין תפיסה וניתוח אנליטי לאמונה שבסוף הכל במגע ובאנשים. בעולמות מקבילים חוקרת ומלווה ארגונים ומנהלים בתחום הגיוון, ההכלה והשייכות, ועוסקת בפיתוח מנהיגות בצה"ל.

   

   

 • לביאה עדן-הילזנרט

  לביאה עדן-הילזנרט

  יועצת ארגונית

  לביאה עדן-הילזנרט

  יועצת ארגונית

  מביאה ניסיון של יותר מ-20 שנה בניהול משאבי אנוש ובייעוץ למחלקות מש"א. מנוסה בבנייה, פיתוח, הטמעה והובלת תהליכי מש"א חוצי ארגון כגון תהליכי פיתוח קריירה, תהליכי משוב והערכת עובדים, ניהול תהליכי גיוס וקליטה. לביאה מלווה ומייעצת למנהלי HR בפן המקצועי והאישי. ריצות הבוקר שלה בזריחה מייצרות אצלה אנרגיות שינוי ויצירה חדשות לבקרים.

 • עדן צדקיהו

  עדן צדקיהו

  יועצת ארגונית

  עדן צדקיהו

  יועצת ארגונית

  יועצת ארגונית (M,A) בעלת תואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגונים במרכז הבין תחומי הרצליה. עדן מתמחה בהטמעת תהליכים ארגוניים, מתוך פרספקטיבה הוליסטית הרואה את המשאב האנושי כאבן יסוד בחברה, באמצעותו ניתן לשפר ולפתח את התוצאות העסקיות. מלבד אהבתה הגדולה לאנשים, היא שומרת מקום בלב גם לקסם המדבר ולים הפתוח.

 • דנה כרמל

  דנה כרמל

  יועצת ארגונית

  דנה כרמל

  יועצת ארגונית

  פסיכולוגית ארגונית (M.A.), מאמנת אישית ומנחת קבוצות, המשלבת בעבודתה את נקודות המבט והכלים השונים שרכשה לאורך הדרך. מתמחה בפיתוח הנהלות ומנהלים ובליווי תהליכי שינוי בארגונים. בעלת ניסיון בליווי ארגונים מגוונים כולל במגזר הציבורי, פירמות גלובליות, סטרטאפים ועוד. אלופה ביצירת חיבורים ומאמינה כי ניתן ללמוד מכל ארגון, אדם וסיטואציה. בשעות הפנאי אוהבת לטייל ולשחק פוקר.

 • רעות פלג ברזילי

  רעות פלג ברזילי

  יועצת ארגונית

  רעות פלג ברזילי

  יועצת ארגונית

  בעלת BA במנהל עסקים ותעודת הסמכה לייעוץ ארגוני מטעם אוניברסיטת תל אביב. רעות מביאה עימה נסיון עשיר בניהול וב-HR, מתמחה במוטיבציה ומחוברות עובדים ומלווה הנהלות ומשאבי אנוש בחברות צומחות וסטארטאפים. יחד עם מנכ"לים ומנהלים בכירים היא בונה תשתיות ארגוניות יציבות ומובילה תהליכים חוצי ארגון ומוכווני יעדים, צמיחה והתפתחות. בין כל אלה היא מוצאת זמן לשחק בליגה הארצית לכדורשת, לשחות בים ולתרגל יוגה.

 • אילאיל סנה-אור

  אילאיל סנה-אור

  יועצת ארגונית

  אילאיל סנה-אור

  יועצת ארגונית

  יועצת, מנחה, מרצה, חוקרת ויזמית עם מומחיות ברב תרבותיות ובגישור (MA). מובילה למעלה מעשור תהליכי שינוי יצירתיים ומשמעותיים עבור מנהיגים גלובליים באנגלית, צרפתית, ספרדית עברית וערבית. אילאיל מלמדת בבית הספר הבינלאומי במרכז הבינתחומי בהרצליה ומרצה בכנסים בינלאומיים בנושאי רב תרבותיות, גישור, אמון, מנהיגות ותקשורת.

 • ירדן כהן - בן פורת

  ירדן כהן - בן פורת

  יועצת ארגונית

  ירדן כהן - בן פורת

  יועצת ארגונית

  בעלת תואר שני בהתמחות בארגונים באוניברסיטת בר אילן. ירדן מלווה ארגונים בצמיחה משלב האבחון, דרך ניתוח התוצאות ועד להטמעת התהליכים הנדרשים. בזמנה הפנוי היא מתאמנת בפילאטיס ורוכבת על אפניים לאורך הים.

 • הדר קליין סער

  הדר קליין סער

  יועצת ארגונית

  הדר קליין סער

  יועצת ארגונית

  בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה אנתרופולוגיה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני מהמכללה למנהל. הדר חוקרת בתחום הייעוץ הארגוני, בעלת הכשרה מקצועית בהנחיית קבוצות וניסיון תעסוקתי רב בתחום פיתוח מערכות לניהול למידה בארגונים. בזמנה הפנוי אוהבת לטייל ולא מוותרת על פעילות ספורטיבית.

 • גילי מור רייניץ

  גילי מור רייניץ

  מנהלת תוכן ורשתות חברתיות

  גילי מור רייניץ

  מנהלת תוכן ורשתות חברתיות

  קהלים ברגע מפצחת ואת הרשתות החברתיות בכיס היא לוקחת. גילי היא קופירייטרית שנונה ומחודדת, כל טקסט שמגיע לידיה מיד היא מדייקת. מלאה ברעיונות, תכניות ופניני חכמה, מביאה מהגליל הרחוק הרבה צחוק והמון השראה.

 • טל קדיש

  טל קדיש

  מנהלת פיתוח עסקי וחווית לקוח

  טל קדיש

  מנהלת פיתוח עסקי וחווית לקוח

  שופעת רעיונות יצירתיים, אוהבת אירועים מעניינים, מאתגרים ואת החיים הטובים. מאמינה בכח של אנשים להשפיע על חייהם וסביבתם באמצעות אהבה לעשייה ולאנשים. "כל ארגון יכול להצליח" – במפגש עם טל, מעבר להתאמת פתרונות, יהיה גם אופטימי, אישי ואחר.

 • תמר מורן

  תמר מורן

  מנהלת שיווק

  תמר מורן

  מנהלת שיווק

  מניעת תהליכים ומפיקת רעיונות מפולפלת במיוחד, אי אפשר לתפוס אותה בלי חיוך אף לא לרגע אחד. תמר מציבה יעדים וחלומות גדולים להגשמה וחותרת אליהם עם כל הלב והנשמה. תמיד שופעת כריזמה ושיק מתפרץ ומנווטת את המרקטינג בלי למצמץ.

 • עמית ארד

  עמית ארד

  מנהלת משרד ורווחה

  עמית ארד

  מנהלת משרד ורווחה

  מנהלת המשרד בשוטף ובשגרה, נפש רגישה שכל חדר מאירה. מוכוונת פינוקים ושדרוג הרווחה, השמות וגיוסים מתקתקת בשמחה. בזמנה הפנוי היא מספרת תלתלים ועם מיקרופון ביד כובשת קהלים.

 • רלי אבישר

  רלי אבישר

  מנהלת חשבונות

  רלי אבישר

  מנהלת חשבונות

  הישר מברצלונה נחתה אצלנו – נכס גדול שנפל בחלקנו! חשבונות ופיננסיים ביד רמה היא מנהלת, תקציבים לארוחת הבוקר בלי מלח היא אוכלת. מטר שמונים של חיוך, אנרגיה טובה וכשרון ובתרגומים מקטלונית היא במקום הראשון.

הערכים שלנו

 • מקצועיות ואיכות OUR CHEFS ARE FAT
  מקצועיות ואיכות

  השילוש הקדוש שלנו הוא: חקירה עיבוד והפקת תוצר שהוא לא פחות מעילוי. כשמורן העבירה סדנאות וקיבלה פידבקים ותגובות מצוינות ונלהבות, היא ואיה עדיין המשיכו לדון כיצד הן יוכלו לשפר את התכנים, כדי שהן לא יהיו רק סדנאות מצוינות אלא, יהיו סדנאות וואוו!

 • פריצת גבולות ותעוזה UNLEASH YOUR INNER SUPERHERO
  פריצת גבולות ותעוזה

  אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים – זה הBible שלנו. אחד הדברים שאיה אמרה לקטי בתחילת דרכה בחברה הוא שאצלנו אין תקרת זכוכית והכל אפשרי. עם הזמן קטי נכחה לדעת שערך זה הוא נר לרגלנו. אנחנו מאמינות שכך צריך להיות הלך הרוח בכל ארגון שמאמין בצמיחה והפריה הדדית.

 • שותפות לדרך SUNFLOWERS ARE OUR INSPIRATION
  שותפות לדרך

  החזון שפועם בחברה שלנו הוא לסייע לעובדים להיות יותר מאושרים בסביבת העבודה שלהם. כשמורן ליוותה באחד הארגונים מנהלת משאבי אנוש בתהליך אישוש והטמעת ערכים בחברה, נוצר ביניהן דיאלוג פתוח ויחסי אמון. התוצאה הייתה עבודת צוות שהשביחה את התהליך והעצימה גם אותן!

 • התפתחות וצמיחה Highway is our way
  התפתחות וצמיחה

  בשנת 2010 איה התחילה לעבוד כיועצת עצמאית. במהלך המסלול היא גייסה עובדות, חוותה עליות ומורדות, הצליחה, נכשלה ובעיקר הרחיבה את הדעת על עצמה ועל היכולות והפחדים שלה. מאז ועד היום בכל צעד וצעד עם לקוחות ועם צמיחת החברה, היא חווה גם צמיחה אישית.

 • יצירתיות CREATE A PINK PINEAPPLE EVERYDAY
  יצירתיות

  יצירתיות בשבילנו היא לא להגביל את עצמנו למוכר ולידוע אלא ללכת בדרכים חדשות, שלא צעדו בהן לפנינו. כשרצינו לגייס יועצת לחברה, הבריק רעיון להפיק סרטון. שחררנו לרשת סרטון נועז ומאתגר ובזכותו מצאנו את היועצת המושלמת לנו!

לקוחות מרוצים משתפים

אנחנו מלווים את לקוחותינו לשמירה על יתרון ומיצוי הפוטנציאל העסקי, באקלים עסקי דינאמי, על ידי הטמעת תהליכים ארגוניים ושינויים הכרחיים.

ליווי בהתאמה אישית ובשיתוף מלא, באמצעות אבחון מעמיק, יצירתיות רבה, ניסיון עשיר ומגוון כלים חדשניים.

העברת מסרים פנים ארגוניים

בתקופת אי וודאות התקשורת הפנים ארגונית היא הכלי החזק ביותר של הנהלות ליצירת אמון ולהעברת מסרים אפקטיביים. .נדון בחשיבות תפקידו של המנהל ביצירת תקשורת שקופה, ברורה ועקבית. המנהלים ייקבלו כלים לניהול תקשורת ארגונית והעברת מסרים גם מרחוק.

הירשמו לניוזלטר שלנו:

Open chat
1
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור