בואו לעבוד איתנו

הצטרפו לצוות חריף, יצירתי ומפרגן בחברת ייעוץ ארגוני גלובלית ונמשיך לצמוח יחד כשאתגר מקצועי ואהבה לעשייה ממלאים אותנו

משרה מספר:13943

יועצ/ת ארגוני/ת לחטיבת ניהול ומנהיגות

חטיבת ניהול ומנהיגות

דרוש/ה יועצ/ת עם נסיון משמעותי בייעוץ והנחייה למנהלים והנהלות, הכרות טובה עם עולמות הטק והסטארטאפים. כחלק מהתפקיד תוביל/י קורסי פיתוח מנהלים בחברות מובילות במשק ויתאפשר לך להתקדם ולהתפתח משמעותית בחברה פורצת גבולות.

משרה מספר:13945

יועצ/ת ארגוני/ת לחטיבת הון אנושי

חטיבת הון אנושי

דרוש/ה יועצ/ת עם נסיון משמעותי בתחום משאבי האנוש, עם יכולת ניהול, הנחייה, ייעוץ והובלה. כחלק מהתפקיד תקימ/י תשתיות HR לחברות הייטק וסטארטאפ בצמיחה, תלווי/ה מחלקות, מנהלות משאבי אנוש ומנהלים בארגון בהטמעת תהליכים פנימיים והובלת תהליכים הון אנושי אסטרטגיים שיעלו בקנה אחד עם מטרותיו העסקיות של הארגון.

משרה מספר:13944

יועצ/ת ארגוני/ת לחטיבת אסטרטגיה

חטיבת אסטרטגיה ארגונית

דרוש/ה יועצ/ת עם ראייה עסקית ניהולית רחבה ונסיון משמעותי בייעוץ והובלת תהליכים אסטרטגיים לצד הנהלות בחברות טק וסטארטאפים. כחלק מהתפקיד תיישמי פתרונות אסטרטגיים פורצי דרך בארגונים ותביאי לצמיחה משמעותית בארגונים מובילים.

מספר משרה: 2345

מכירות וטלמרקטינג

צוות המטה

דרוש/ה אשת שירות ומכירה ללידים נכנסים וללקוחות החברה, עם נסיון משמעותי בעבודת מכירות, תקשורת ויחסי אנוש ברמה גבוהה, ראש אנליטי ויכולת גמישות. כחלק מהתפקיד תבצע/י ייזום שיחות טלפוניות ללקוחות וללידים, טלמרקטינג וטלמיטינג, מעקב ובקרה באופן שוטף לעמידה ביעדים, בנייה ויישום של תכנית עבודה שנתית ורבעונית. בתפקיד תממשק/י עם עולם ההייטק והסטארטאפים ותכיר/י את הפתרונות המתקדמים ביותר בעולם הארגוני ועולם ה-HR.

רוצה להיות חלק מצוות אדיר?

Open chat
1
AL Consultants Whatsapp
רוצה לדבר איתנו? אנחנו פה
ימים א'-ה' 08:30-18:30